Дали имате свој YouTube канал?

The_Master_NeptuNE >:D

Таканаречен космополит
Член од
15 јуни 2014
Мислења
205
Поени од реакции
122
Дали имате свој YouTube канал кој би сакале да го споделите?
 

Bridger

fb.com/fitclaw
Член од
21 март 2014
Мислења
378
Поени од реакции
165
Имам еден ама ме мрзи да правам веќе видеа :) . Имам само едно видео и 35-6 суб. Причина за ова е бидејќи бев 13 кога го направив видеото и направив грешка па не можев да заработувам Copyrights...
Како и да е сега планирам да отварам нов канал за музика меѓутоа прво мора да соберам 12-13 иљади за опремата што ни фали на бендот. Добра работа е Youtube препорачувам да почнете ако веќе не сте почнале :) :) :)
 
Член од
26 јули 2012
Мислења
320
Поени од реакции
94
имам youtube канал, правев walktrough на игри без коментар, имам 50 и несто субови, ама моментално паузирам бидејќи немам начин како да снимам пс3 gameplay.
 

The_Master_NeptuNE >:D

Таканаречен космополит
Член од
15 јуни 2014
Мислења
205
Поени од реакции
122
Имам друже, ама малку луѓе ме следат :)
Нема врска, и мене исто. Што повеќе видеа, толку повеќе субскрајбери. Може линк за да ти субскрајбнам, ама и ти мене?[DOUBLEPOST=1486296917][/DOUBLEPOST]
Имам еден ама ме мрзи да правам веќе видеа :) . Имам само едно видео и 35-6 суб. Причина за ова е бидејќи бев 13 кога го направив видеото и направив грешка па не можев да заработувам Copyrights...
Како и да е сега планирам да отварам нов канал за музика меѓутоа прво мора да соберам 12-13 иљади за опремата што ни фали на бендот. Добра работа е Youtube препорачувам да почнете ако веќе не сте почнале :) :) :)
WOW! Едно видео а 36 субскрајбери! И видеото гледам дека ти има 55.000 views (y) Јас инаку имам девет видеа и 19 subs. Јас субскрајбнав, ама ако може sub за sub :D[DOUBLEPOST=1486297052][/DOUBLEPOST]
имам youtube канал, правев walktrough на игри без коментар, имам 50 и несто субови, ама моментално паузирам бидејќи немам начин како да снимам пс3 gameplay.
Може линк од каналот за да субскрајбнам? :)[DOUBLEPOST=1486297148][/DOUBLEPOST]
Оууу еве ми шанса да си ги промовирам хитовите!!!!!!
PRCH FALANGA OFFICIAL
Субскрајбнато :)[DOUBLEPOST=1486297250][/DOUBLEPOST]
sub for sub u shoot first:0
Прво линк, па после sub (y)[DOUBLEPOST=1486297601][/DOUBLEPOST]Еве линк од мојот канал, субскрајбнете ако може: https://www.youtube.com/channel/UCNgEzhQjwV5qySx3FUatPIQ
 
Последно уредено:

Bridger

fb.com/fitclaw
Член од
21 март 2014
Мислења
378
Поени од реакции
165
Ај вака некој од тука ак се разбира , да го шитнам акаунтов колку ќе ми понудат по нетов и некоја таква страна да не има ? :) :) :)
 

Последниот Мохиканец

Командат -ај лав ју
Член од
3 февруари 2007
Мислења
290
Поени од реакции
61
Последно уредено:

The_Master_NeptuNE >:D

Таканаречен космополит
Член од
15 јуни 2014
Мислења
205
Поени од реакции
122
https://www.youtube.com/channel/UCLC1RgyvDa54VOJKtZ8JBdw
https://www.youtube.com/channel/UCLC1RgyvDa54VOJKtZ8JBdw
https://www.youtube.com/channel/UCqL1oT_dT8VJB19L8-RAq3w

Ако имате план на алтернативни видео платформи можете на оваа да почнете и е многу полесно еве реферал-https://rumble.com/register/DareToShare/[DOUBLEPOST=1486320638][/DOUBLEPOST]Еве на сите subscribe
Фала ти многу!
 
На врв Bottom