Дали имате искуство со свинг секс ?

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.969
Поени од реакции
35.604
Моментално немам за мене, камоли да ја трампам. :pos:

Али убаво спомна некој погоре, ако е некоја шо не планираш да ја жениш би пробал. Немам чуено за во Македонија, али во Германија има вакви клубови каде што се плаќа влез околу 70-80 евра за мажот, за девојката е бесплатно. Има маси , пијачки и музика како класичен кафич , а има и други простории ако падне договор меѓу пар. Иначе дозволено е само парови да влегуваат или сингл жени. За самци мажи неможе. :D
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
52
Поени од реакции
36
Друже не е нормално, барем од моја гледна точка
Дали некогаш си ја изварал девојката, дали си имал сексуална фантазија за друга девојка додека си бил во врска?
 
Последно уредено:
Член од
20 јануари 2011
Мислења
52
Поени од реакции
36
Не е исто, зошто немаш храброст да и кажеш на девојка ти, дека те палат и други цуци?[DOUBLEPOST=1503083674][/DOUBLEPOST]
Моментално немам за мене, камоли да ја трампам. :pos:

Али убаво спомна некој погоре, ако е некоја шо не планираш да ја жениш би пробал. Немам чуено за во Македонија, али во Германија има вакви клубови каде што се плаќа влез околу 70-80 евра за мажот, за девојката е бесплатно. Има маси , пијачки и музика како класичен кафич , а има и други простории ако падне договор меѓу пар. Иначе дозволено е само парови да влегуваат или сингл жени. За самци мажи неможе. :D
Побогу, дали има две персони во вас, какво вулгаризирање на жената...
 
Член од
2 септември 2013
Мислења
255
Поени од реакции
237
Вакви работи сериозно ме гадат а што ме нервира уште повеќе е кога гледаат да те намамат со муабети од типот, зарем не си фантазирал за друга или па зарем немаш швалерка... ненормални не е исто... за мене понормална е да имаш швалерка, да си ќутиш него вака што правиме ај у една соба ќе си скокаме еден на друг... ваквите манјаци ми се слични на хомосексуалците...
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
52
Поени од реакции
36
Вакви работи сериозно ме гадат а што ме нервира уште повеќе е кога гледаат да те намамат со муабети од типот, зарем не си фантазирал за друга или па зарем немаш швалерка... ненормални не е исто... за мене понормална е да имаш швалерка, да си ќутиш него вака што правиме ај у една соба ќе си скокаме еден на друг... ваквите манјаци ми се слични на хомосексуалците...
Друже, језиво... Пушти си турска серија, салатката со ракијата и те молам подалеку од вака опасни теми што те тераат на повраќање. Ич да не те боли тулето...
 
Член од
25 јули 2016
Мислења
1.084
Поени од реакции
950
носете ги жените у африка на одмор, таму со црнци нека се ропат
после повеќе ќе ве сакаат
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
52
Поени од реакции
36
господ е високо и ве гледа вас грешници!
Претпоставувам дека ќе треба веднаш да се упатам во најблиската црква и да се исповедам. Секако, ќе ми биде простено од човекот чија фела злоставува дечиња, и се вози со џипови купени од парите на бедниците... Тажно, колку сме само закрепостени во време кога не би смеело да ни се случи тоа. Со Господ напред, како што е Господ никој не е...
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.672
Поени од реакции
38.858
Претпоставувам дека ќе треба веднаш да се упатам во најблиската црква и да се исповедам. Секако, ќе ми биде простено од човекот чија фела злоставува дечиња, и се вози со џипови купени од парите на бедниците... Тажно, колку сме само закрепостени во време кога не би смеело да ни се случи тоа. Со Господ напред, како што е Господ никој не е...
Треба, ако си грешел и се надевам дека тоа ќе те изведе на правиот пат.
 

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Претпоставувам дека ќе треба веднаш да се упатам во најблиската црква и да се исповедам. Секако, ќе ми биде простено од човекот чија фела злоставува дечиња, и се вози со џипови купени од парите на бедниците... Тажно, колку сме само закрепостени во време кога не би смеело да ни се случи тоа. Со Господ напред, како што е Господ никој не е...
Многу сила зема, неписмен...Ти си се напалил или општо си манијак и сега сакам ова, сакам она и тие што не сакаат се сељаци, заостанати будали, „просечни македонци“, така?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom