Дали имате искуство со свинг секс ?

Член од
30 јули 2014
Мислења
5.091
Поени од реакции
15.952
^Мислам дека го имате пропуштено значењето на нихилизмот, но ок ваше си е големи сте вие си знаете.
 
Член од
22 април 2019
Мислења
3
Поени од реакции
5
Ne znam zasho probuvate da go ubedite nekoj vo toa shto vie go mislite. Ne sakate sving, okej, chao prijatno i gotovo. Ima lugje shto sakaat, shto probale i mozhat da spodelat iskustva, ne go tapete ednostavno so filozofii dali e okej ili ne, ne e toa temata
 
Член од
21 април 2019
Мислења
145
Поени од реакции
116
За едно дваесетина години тука на нашиве простори, сексуалните терапевти ќе бидат секојдневие и најчест совет ќе биде свинг-терапија.
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Дај бе стварно не тапанете на темава.

Темава е дали имате искуство.

Ако темава е нешто од кое се гадите и не е за вас, заобиколете ја и најдете некоја тема во која се пронаоѓате.
 

DonExo

Apex
Член од
1 ноември 2012
Мислења
454
Поени од реакции
291
Сум немал до сега, иако имав прилика пред едно 5-6 години после едно рејв журче, ми пријде еден типац со жена му, дури стоев со едно "рандом" чупе прегрнати...
Не знам, може лом бев направен тогаш па не ме интересираше тоа (или чупево беше позгодно од неговата жена рофл :D), но не ја прифатив(ме) понудата.
Денес да се повтори, веројатно би подразмислил подобро... :)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Сум немал до сега, иако имав прилика пред едно 5-6 години после едно рејв журче, ми пријде еден типац со жена му, дури стоев со едно "рандом" чупе прегрнати...
Не знам, може лом бев направен тогаш па не ме интересираше тоа (или чупево беше позгодно од неговата жена рофл :D), но не ја прифатив(ме) понудата.
Денес да се повтори, веројатно би подразмислил подобро... :)
Како си можел бе да одбиеш? ц ц ц ...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom