Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.725
Поени од реакции
19.888
Се е во ред и да сврши во уста, арно ама не голтам неможам, и после толку години немат шанси, ма да и него не му смета, што праам со неговиот полов исцедок аман, не е којзнае каква сатисфакција.
 
G

Gray Foxx

Гостин
Се е во ред и да сврши во уста, арно ама не голтам неможам, и после толку години немат шанси, ма да и него не му смета, што праам со неговиот полов исцедок аман, не е којзнае каква сатисфакција.
Ask my girl for that. Интересно е што и ми кажува кога и е повкусна, на пример кога сум пиел пиво и е поубава. I am a happy man. :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.725
Поени од реакции
19.888
Ask my girl for that. Интересно е што и ми кажува кога и е повкусна, на пример кога сум пиел пиво и е поубава. I am a happy man. :)
Можеби и е убаво де :) ај ем глед дет ју ар а хепи уан :) Глеј да одржуваш добар квалитет да не си расипеш висока котација :)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.725
Поени од реакции
19.888
Викаш да почнам да јадам киви, ананас и индиски оревчиња а? :)
Да де, коа се работи за обострано задоволство можеш и мед да внесес по една лажица од сабајле и тоа викаат го подобрувало вкусот на спермата, и немој многу солено и мрсно тука можеш да распеш работа :)
 
G

Gray Foxx

Гостин
Да де, коа се работи за обострано задоволство можеш и мед да внесес по една лажица од сабајле и тоа викаат го подобрувало вкусот на спермата, и немој многу солено и мрсно тука можеш да распеш работа :)
Tnx for advice, but it's already done. :)
Иначе тебе гадно ти е ради проба или од помисла?
 

P.Eskobar

Лева рака на Десницата!
Член од
2 септември 2011
Мислења
95
Поени од реакции
37
зависи дали сакаш да си ја пробаш спермата

Благодарам не. Затоа и не инсистирам на тоа (голтање)
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.725
Поени од реакции
19.888
Tnx for advice, but it's already done. :)
Иначе тебе гадно ти е ради проба или од помисла?
Не ми е гадно уопште само ми е шубе да голтнам, јбга ми свршува во уста се нормално но никако неможам да голтнам, ја чувам или ја плукам на марамица или у тоалет идам па се мијам со ред... незнам зошто ма да ни он нешто не ми запнал да голтам сепак тоа ми го препушта мене, после добар орал мажот е на небо и веруј дека чисто сумљам го интересира што се десило со неговиот исцедок/сперма :)
 
Член од
26 јануари 2012
Мислења
18
Поени од реакции
17
Не ми е гадно уопште само ми е шубе да голтнам, јбга ми свршува во уста се нормално но никако неможам да голтнам, ја чувам или ја плукам на марамица или у тоалет идам па се мијам со ред... незнам зошто ма да ни он нешто не ми запнал да голтам сепак тоа ми го препушта мене, после добар орал мажот е на небо и веруј дека чисто сумљам го интересира што се десило со неговиот исцедок/сперма :)
Во ред но голтањето ретко кога е задоволство на девојките
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
А и маживе, ем сакаат, ем не им држи да ја бакнат после девојката...
A ти да и ја излижеш таквата, мислиш она после ќе сака да те залапа ?
--- надополнето: 1 февруари 2012 во 02:24 ---
Иначе во врска со вакви ствари нит сакам да ми голта нит сака да ми голта, нит сакам нит сака во уста да и свршам ... Едноставно не можам, ја сакам , години сме заедно,немам душа за тоа, тоа за мене е понижувачко не ја гледам како секс робинка ... Да дупам некоја курва ќе и дадам и гомната да ми ги јаде не само што би ми голтала или сркала и нозете ќе и речам да ми ги измие и водата да ја испие :icon_lol: ...
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
A ти да и ја излижеш таквата, мислиш она после ќе сака да те залапа ?
--- надополнето: 1 февруари 2012 во 02:24 ---
Иначе во врска со вакви ствари нит сакам да ми голта нит сака да ми голта, нит сакам нит сака во уста да и свршам ... Едноставно не можам, ја сакам , години сме заедно,немам душа за тоа, тоа за мене е понижувачко не ја гледам како секс робинка ... Да дупам некоја курва ќе и дадам и гомната да ми ги јаде не само што би ми голтала или сркала и нозете ќе и речам да ми ги измие и водата да ја испие :icon_lol: ...
Не практикувате орален?
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
Не ми е гадно уопште само ми е шубе да голтнам, јбга ми свршува во уста се нормално но никако неможам да голтнам, ја чувам или ја плукам на марамица или у тоалет идам па се мијам со ред... незнам зошто ма да ни он нешто не ми запнал да голтам сепак тоа ми го препушта мене, после добар орал мажот е на небо и веруј дека чисто сумљам го интересира што се десило со неговиот исцедок/сперма :)
па кога виќе дечкото ти свршил во уста тебе ти останало најлесното
само да замижеш и да голтнеш,лесно и едноставно :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom