Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386
Член од
20 јануари 2012
Мислења
65
Поени од реакции
16
Nie zenite moze da ebeme?? imame k*r?? ne,znaci ne moze se isto,vie vikate pa aj vie mazite probajte od sperma epa ne...nie imam p***a oni imaat k*r oni e*at nie gi zadovoluvame... i se razlikuvame i plus oni probuvaat od toa..neznam kako se vikase od nasata tecnost ama ne site taka da site imaat pravo na svoe mislenje
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Nie zenite moze da ebeme?? imame k*r?? ne,znaci ne moze se isto,vie vikate pa aj vie mazite probajte od sperma epa ne...nie imam p***a oni imaat k*r oni e*at nie gi zadovoluvame... i se razlikuvame i plus oni probuvaat od toa..neznam kako se vikase od nasata tecnost ama ne site taka da site imaat pravo na svoe mislenje
Така ееее... Браво Ина69 ... како им кажа. И ние пробуваме од вашата течноста таа, зошто не и вие од нашата течност, па телото и онака е 70 посто течност, зошто да не си ја размениме течноста.
 
Член од
23 март 2011
Мислења
626
Поени од реакции
323
Хахахахахаха...гледам јака дебата имало тука...еве и јас да си кажам...искрено несакам да форсирам некоја да прави такво нешто....ако она сама сака тоа е друго...иначе подобро ми е кога сама ќе земе со раце да заврши работа отколку на крај да испие .....ама си кажувам за мене,секој различно сака и секој различно прави... :)
 

Маршалот

Bianconeri
Член од
29 декември 2009
Мислења
2.090
Поени од реакции
2.393
Исто така спермата помага во спречувањето на кариесот кај забите и нивно белење.Тоа го прочитав во едни интересни факти.А тоа дали сакаат да голтаат ним им го оставам да одлучат,не сум јас одлучниот фактор.
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.784
Поени од реакции
4.023
Исто така спермата помага во спречувањето на кариесот кај забите и нивно белење.Тоа го прочитав во едни интересни факти.А тоа дали сакаат да голтаат ним им го оставам да одлучат,не сум јас одлучниот фактор.
Не заборавај откако ќе си го измаваш, да оплакнеш заби со спермата.
Bitches love white teeth
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
5.148
Поени од реакции
8.433
Исто така спермата помага во спречувањето на кариесот кај забите и нивно белење.Тоа го прочитав во едни интересни факти.А тоа дали сакаат да голтаат ним им го оставам да одлучат,не сум јас одлучниот фактор.
da da, isto i jas citav spermata bila preventivna protiv rak na grlo i bilo dosta preporaclivo koga devojkata ke ja sobere cela sperma da ja spodeli so maskata osoba za i toj da ne zaboli od rak na grlo.
 

Маршалот

Bianconeri
Член од
29 декември 2009
Мислења
2.090
Поени од реакции
2.393
da da, isto i jas citav spermata bila preventivna protiv rak na grlo i bilo dosta preporaclivo koga devojkata ke ja sobere cela sperma da ja spodeli so maskata osoba za i toj da ne zaboli od rak na grlo.
Друже ако имаш опасност од рак на грло,споделувај ја,шо да ти кажам друго.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.682
Поени од реакции
11.056
da da, isto i jas citav spermata bila preventivna protiv rak na grlo i bilo dosta preporaclivo koga devojkata ke ja sobere cela sperma da ja spodeli so maskata osoba za i toj da ne zaboli od rak na grlo.
Хахахахахаха добар. Ме пресмеа друже, алал да ти е.
 
S

Sagan

Гостин
И покрај тоа што голтањето е голема фантазија на секое машко (пошто го сметаме за ултимативно потчинување на девојката), за жал, мал е бројот на машките кои имаат некаква си почит кон овие девојки. „Ако го прави тоа со мене, чија сё сперма и минала низ желудникот...?“

Ние мажјаците сме сјебани суштества. Бараме женките да го прават тоа што го сакаме, и ако направат сё (во рамки на нормалното), ги сметаме за лесни, расипани, недостојни за нас. Па забогу, пола од мажите сакаат невина женска за невеста... И ако не е така, подоцна потсвесно тоа се рефлектира негативно во бракот, со омаловажување и девалвирање. Од пуста посесивност и љубомора.

И како тоа „ние мажите е*еме, а девојките даваат“? Самиот полов чин е размена, каде двајцата го земаат тоа што им треба, и истовремено го даваат тоа што на другиот му треба. Се додека едниот „дава“ а другиот „е*е“, ќе стоиме заглавени во ерата на пуританците.

Он: одговорот на прашањето од темата е: Некои жени сакаат, некои не сакаат. За едни не е проблем да му го пружат тоа на машкото, на други им е гадно, трети го сметаат за понижување... И сите имаат право да го прават и да не го прават.

Моето контрапрашање е: дали машките сакаат да ја голтаат вагиналната лубрикативна течност? Слушам содржела некои видови алкохоли...
 
Член од
23 март 2011
Мислења
626
Поени од реакции
323
Моето контрапрашање е: дали машките сакаат да ја голтаат вагиналната лубрикативна течност? Слушам содржела некои видови алкохоли...
Па ако до толку сакаат жените да им ја пијат спермата,нема да им биде проблем и на нив да ја пијат вагиналната лубрикативна течност на жените ;)
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.743
Поени од реакции
12.043
И покрај тоа што голтањето е голема фантазија на секое машко (пошто го сметаме за ултимативно потчинување на девојката), за жал, мал е бројот на машките кои имаат некаква си почит кон овие девојки. „Ако го прави тоа со мене, чија сё сперма и минала низ желудникот...?“

Ние мажјаците сме сјебани суштества. Бараме женките да го прават тоа што го сакаме, и ако направат сё (во рамки на нормалното), ги сметаме за лесни, расипани, недостојни за нас. Па забогу, пола од мажите сакаат невина женска за невеста... И ако не е така, подоцна потсвесно тоа се рефлектира негативно во бракот, со омаловажување и девалвирање. Од пуста посесивност и љубомора.

И како тоа „ние мажите е*еме, а девојките даваат“? Самиот полов чин е размена, каде двајцата го земаат тоа што им треба, и истовремено го даваат тоа што на другиот му треба. Се додека едниот „дава“ а другиот „е*е“, ќе стоиме заглавени во ерата на пуританците.

Он: одговорот на прашањето од темата е: Некои жени сакаат, некои не сакаат. За едни не е проблем да му го пружат тоа на машкото, на други им е гадно, трети го сметаат за понижување... И сите имаат право да го прават и да не го прават.

Моето контрапрашање е: дали машките сакаат да ја голтаат вагиналната лубрикативна течност? Слушам содржела некои видови алкохоли...
Признај сето ова го напиша за да добиеш лајкови од жениве, а можеби и да ќариш некоја голтка од нивна страна ;) Џст кидинг!? :)

Иначе во врска со контра прашањето ќе одговорам во име на сите мажи: Да! Сакаме! Многу! А посебно сега кога спомна алкохоли. Ако споменеше психотропии ќе сакавме уште повеќе (ова во мое име) :)

Тачно е бе, зависи некои сакаат а некои не како и за се останато...
--- надополнето: 27 јануари 2012 во 03:43 ---
Па ако до толку сакаат жените да им ја пијат спермата,нема да им биде проблем и на нив да ја пијат вагиналната лубрикативна течност на жените ;)
Ич мене не ми е проблем да ја пијам течноста од жените т.е. шмукам, тоа ти е шмучкање. Јас на пример претходно го истиснувам сиот воздух од беливе дробови за да можам што повеќе да повлечам...мх, мх, мераци...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom