Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Imash pravo ama mislev kje kazes zoso dosta se otvori pa ova mislev opshto kje go odgovorish : ))) ali tvoe pravo *
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Ne se otvoriv, tuku ti kazav samo nekolku Pro-Fakti vo odnos na tematikata sto se zbori na ovaa diskusija...
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
epa ja ko sho citam temata e dali zenite sakaat da goltaat: ) a ne dali treba da goltaat :) taka da mislam deka dosta od zenite ne sakaat a neka go praat toa : ))
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Epa procitaj go pocetokot na diskusijata od Mokar, i ke ti stane jasno....
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Epa procitav i tipot prasuva dali goltaat dali goltale i dali sakaat da goltaat a ti na toa ne dade odgovor konkretno...prvo odgovori ja temata a posle diskusii dali e zdravo ili ne ili dali se slabee ili ne....
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
a da ne bidam nepristojna, ama ti so sila glupava se pravis??? Cim davam pro-argumenti sto bi mozelo toa da znaci, deka sum protiv hm?
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Pa ti glumese deka ne bi kazala pred kompleten stranec ne sum jas kriva devojko ...pomalce gluma poishe iskrenost ... Inache toa ne mora da znaci i ja sum za nekoi raboti pa ne gi praam ostavam drugi da gi praat(niso povrzano so bash ovaa tema) A glava davam deka site ovie repliki tuka ti se za da ne bidesh ti edna od tie devojki sho demek se furaat :) pozdrav devojko :)
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Aj prvo procitaj si go prasanjeto sto go postavi prethodno, kolku sto se sekavam bese koga sum pocnala da go pravam toa dali pred da gi doznaam site medicinski fakti, ili posle toa. A iskreno jas ne sum od toj tip sto se furaat, tuku bash tie sto izigravaat Zigmund Frojd i tolkuvaat odredena licnost spored nekolku repliki od diskusija na forum.
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Dobro zlobnica zabegavme so diskusijava mislam deka tuka barem za mene e kraj:) milo mi e sho napraivme maubet me nauci neso novo : )))))))))))) hehehhee uzivaj i goltaj i natamu ! pozdrav **** : )))))
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
okejj, ti prodolzi i ponatamu da go pravis toa sto go pravis..... :lol:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.197
Поени од реакции
34.431
Се е кажано за вечерва, од медицинска гледна точка и од машка и женска гледна точка.

http://www.kajgana.com/forum/viewtopic.php?p=36525&highlight=#36525

Кај и да е ќе се закачат и другите жени на форумов, би било интересно да ги прочитаме и нивните мислења, вие две мислам дека се си кажавте и нема потреба за продолженија (барем не вечер). :wink:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
голтање

И ја голтам, и и` давам на партнерката да голта, и баш е кул и сум ја бацил после тоа.. ебате гадливите. Дани, сто посто миеш зуби после секој оброк и вршиш дезинфекција на маус коа некој стрејнџер ќе ти го фати :D :D :D

Злобница, риспект!
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Еве ги и резултатите од телевоутингот
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Abe deka goltash ti ne mi e cudno : ))))) a bash zatoa pa i ne ti e gadno da ja bacish posle : ))) a ja sho praam moja rabota binto NE GOLTAM :wink:

Hehehhehheheheh izgubiv a:(((( niso zivot ide dalje... :oops:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Dani^^^ напиша:
Abe deka goltash ti ne mi e cudno : ))))) a bash zatoa pa i ne ti e gadno da ja bacish posle : ))) a ja sho praam moja rabota binto NE GOLTAM :wink:
Па каков пристап имаш кузнае дали си имала прилика да голташ до сега! :twisted: :twisted: :twisted:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom