Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
А шо прајме ако партнерот не е сигурен??? И јас сум за (голтањето) ама ако завршиш со некого што едвај го знаеш во кревет - ај голтај да те видам!!!
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Abe rekov moze gresam -me napadnavte: )))) ja si kazav moe mislenje a normalno deka ima devojki sho sami sakaat :) gi ima sekakvi na svetov : )) ali sea sekoja za sebe t.e koja kako saka...ja ne sakam i ne ni mislam deka opstho devojkata treba da go prai toa :) MOE MISLENJE!: ))))
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Toa "секакви на светов" зашто е во негативен контекст кажано? :(
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.197
Поени од реакции
34.431
Dani^^^, знам дека ќе наведеш мал милион причини зошто нејќеш, така?
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Pa dobro zlobnica ja znam deka toa e megjusebna satisfakcija ali za se ima granici .... e sea ima devojki sho se bi napraile deckoto da bide zadovolen duri i ona sho ne sakaat a ima i takvi koi sho si drzat do sebe.. ja se naogjam sebesi u vtorite a sea za tebe ne znam :) a toa zoso e u negativna konotacija...za mene e za negativno a za vas neznam ... mada ne mi smeta koj sho saka neka si prai negova rabota:) ako sakaat neka se tepaat u krevet ako toa im e satsfakcija :)
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
neznam devojko, tvoeto razmizlusvanje go pocituvam, no mi izgleda na prilicno egoisticno, bidejki vo toj slucaj ima mnogu raboti koi mazite ne sakaat da gi pravat pa pak gi pravat striknto zaradi nasha satisfakcija....
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Bash me interesira sho e toa sho mazite go praat u seksot a ne sakaat? :)))
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
што сатисфакција има мужот ако пружа орален секс на цурата??? и сеа според тебе дани ако немам ја у тоа сатисфакција да не го праам...А???
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
DObro toa pruza nekakvo zadovolstvo na edniot bar a kazi mi koe e tvoeto zadovolstvo od toa sho devojkata kje goltne? sho e razlikata ako samo ne goltne ?! :)
 
Член од
5 мај 2005
Мислења
4.454
Поени од реакции
178
па еве, ти кажаа, ако голтне нема да има проблеми со гастритисот... :)
не викам ја дека МОРА да голтне, викам дека голтаат, али не ми е јасно зашто имаш толку негативен став кон сето тоа, луѓето просто сакаат екстремизам во сексот
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
45
Samiot cin, koga deckoto go gleda toa deluva na psihata motiviracki se lacat hormoni itn itn da ne pocnuvam so site medicinski procesi sto se slucuvaat vo toj moment.....
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
А гледајќи го него како ужива, ужива и девојката...
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Abe ja ne rekov deka se idioti tie sho go praat toa :) neka go praat mene ne me tangira ! ako nekoja devojka misli deka ako goltne sperma decko i kje bide zapalen milion ok nema problem ja mislam deka moze use pogolemo zadovolstvo da se pruzi na drug nacin a ne taka ....:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom