Дали жените сакаат да голтаат?

Дали жените сакаат да голтаат?


  • Вкупно гласачи
    386

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Сега повторно ќе помислам дека го пишуваш сето ова само колку тој да прочита! :)
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Мистичен, бејб:)) што сакаш мисли :P :wink:

[edit]

мислам дека доста е бегање од темата :wink:
 

Моето_е_поголемо

муа не ме лазе
Член од
22 јули 2005
Мислења
475
Поени од реакции
21
И да резонираме... значи врз основа на анкетата и коментарите од членството заклучивме дека жените сакаат да голтаат, и дека секоја барем еднаш, ако ништо друго, го вкусила, а од 4 девојки само една не голтала, што е за пофалба :lol:
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
9.722
Поени од реакции
248
И сега што е заклучено? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.725
Поени од реакции
969
Znaci zaklucivme deka...ako poveke zeni goltaat ke imame pozdravi pokolenija...bidejki neli zaklucivme deka spermata e zdrava itn... :D I zatoa...zeni goltajte za da imate zdravi deca...hehehe
 
I

irena_gvg

Гостин
The`bItCh напиша:
Acid напиша:
Интересен ми беше твојот пост Бич.
Рече дека немаш пробано, ама кога ќе пораснеш дека ќе пробаш, точно?
Баш така реков.
Сега веќе имам пробано и голтано.. затоа и такви се моите постови :wink:
mari maleckice ja da te pitam, koa si goltala dali sluchajni si pravela i grgara, zaso toa e u moda sea :lol: e be do kaj signa svetoh
 

PANKERKA

ANTISOCIAL BITCH
Член од
6 август 2005
Мислења
259
Поени од реакции
6
abe bas me interesira...aj tie devojki so goltnale neka kazat kakov vkus ima.... :roll:
 
I

irena_gvg

Гостин
evo cekame The`B|tCh da ni kaze
ja posto sam grgara sam pravela pa zatoa nemoza da ti kazam kakov vkus ima :lol:
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.725
Поени од реакции
969
irena_gvg напиша:
evo cekame The`B|tCh da ni kaze
ja posto sam grgara sam pravela pa zatoa nemoza da ti kazam kakov vkus ima :lol:
Abe irence...i so gargara pravenje kolku tolku mozis da ja vkusis...neli? :D
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Пак ли треба да се цитирам за да ја заклучиме темава?
Веќе еднаш напишав....


ФАКТИ

(за мажите)

1) поголем е "лезетот"
2) немора да се забришуваш (ти се олеснува работата)
3) возбудливо е и корисно за во иднина (кога ќе ти се створи слика од минатиот пат... ммм...)

(за жените)

1) зголемена возбуда (така викаат)
2) белковини (докажано корисно и здраво во повеќе научни и здравствени магазини)
3) лечи од депресија (спермата содржи хормони како тестостерон, естроген и простогландини кои можат да влијаат на чувствата на жената. Тие по ејакулацијата на мажот во телото на жената мошне брзо навлегуваат во крвта преку крвотокот, каде и го манифестираат своето антидепресивно дејство)
4) служи како диета (да, мислите дека диетите не делуваат на вас? Читајте повеќе тука - http://ncbuy.com/news/wireless_news.html?qdate=2002-11-20&nav=VIEW&id=09136I5C1UF021120 )

Сума сумарум, жените сепак имаат поголема корист од сето ова.
 
Член од
15 јули 2005
Мислења
972
Поени од реакции
16
Зајко! напиша:
Пак ли треба да се цитирам за да ја заклучиме темава?
Веќе еднаш напишав....


ФАКТИ

(за мажите)

1) поголем е "лезетот"
2) немора да се забришуваш (ти се олеснува работата)
3) возбудливо е и корисно за во иднина (кога ќе ти се створи слика од минатиот пат... ммм...)

(за жените)

1) зголемена возбуда (така викаат)
2) белковини (докажано корисно и здраво во повеќе научни и здравствени магазини)
3) лечи од депресија (спермата содржи хормони како тестостерон, естроген и простогландини кои можат да влијаат на чувствата на жената. Тие по ејакулацијата на мажот во телото на жената мошне брзо навлегуваат во крвта преку крвотокот, каде и го манифестираат своето антидепресивно дејство)
4) служи како диета (да, мислите дека диетите не делуваат на вас? Читајте повеќе тука - http://ncbuy.com/news/wireless_news.html?qdate=2002-11-20&nav=VIEW&id=09136I5C1UF021120 )

Сума сумарум, жените сепак имаат поголема корист од сето ова.
Da i jas mislam deka nie zenite imame pogolema korist od vas mazite. :D :D :D
 

123

Член од
20 април 2005
Мислења
2.156
Поени од реакции
8
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Него, во реалноста жените многу поубаво голтаат отколку на порничите (информација за оние што не доживеале некоја да им голтне).

Сте приметиле дека у порките ја собираат у уста па неприметно ја цедат надвор? E, во реалноста се се лизга надоле низ хранопровод! :)
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
Мистичен напиша:
Него, во реалноста жените многу поубаво голтаат отколку на порничите (информација за оние што не доживеале некоја да им голтне).

Сте приметиле дека у порките ја собираат у уста па неприметно ја цедат надвор? E, во реалноста се се лизга надоле низ хранопровод! :)
VAKUMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT....O LELEEEEEEEEEEEEEEE....... :twisted: :twisted:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom