Дали е исто кога изневерува машко, и кога изневерува девојка?

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.766
Поени од реакции
12.117
Аха, само вие тешете се :)

Па мажот е тој што еб. а жената е таа што е еба.. така да треба да се гордеете ако мужот ве изневери, тоа значи дека е алфа мажјак и треба да бидете горди на тоа :)
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
Па мажот е тој што еб. а жената е таа што е еба.. така да треба да се гордеете ако мужот ве изневери, тоа значи дека е алфа мажјак и треба да бидете горди на тоа :)
Значи машки, изневерувајте и бидете алфа мажјаци за да жените се гордеат со вас :pos2:
Колку моќно ова звучи, да ти е мерак да слушнеш дека те изневерил :)
 

Comic

Syntarginaris
Член од
14 април 2010
Мислења
430
Поени од реакции
32
Па мажот е тој што еб. а жената е таа што е еба.. така да треба да се гордеете ако мужот ве изневери, тоа значи дека е алфа мажјак и треба да бидете горди на тоа :)
Ова што го кажа е нешто најглупаво што сум го слушнал... и ти со како тој со бравата и клучот а? Човечко суштество без разлика на полот треба да има морал, а не се угледува на тоа дека имал клуч и отклучувал многу брави.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.508
Поени од реакции
5.821
Ова што го кажа е нешто најглупаво што сум го слушнал... и ти со како тој со бравата и клучот а? Човечко суштество без разлика на полот треба да има морал, а не се угледува на тоа дека имал клуч и отклучувал многу брави.
Се согласувам, со тебе :)
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
Ова што го кажа е нешто најглупаво што сум го слушнал... и ти со како тој со бравата и клучот а? Човечко суштество без разлика на полот треба да има морал, а не се угледува на тоа дека имал клуч и отклучувал многу брави.
Тоа е “фраерско“ размислување :)
 

Comic

Syntarginaris
Член од
14 април 2010
Мислења
430
Поени од реакции
32
Не, не, јас се сложувам со тебе за тоа претходно, ама очигледно они така си размислуваат :)
Само без компаративен метод, и саркастични мислења =) има многу машки што размислуваат така, и многу од женските што си размислуваат на свој начин сличен на „нашиот“ кој јас го сметам за идиотски.
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
Само без компаративен метод, и саркастични мислења =) има многу машки што размислуваат така, и многу од женските што си размислуваат на свој начин сличен на „нашиот“ кој јас го сметам за идиотски.
А тоа е...?
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.766
Поени од реакции
12.117
Само без компаративен метод, и саркастични мислења =) има многу машки што размислуваат така, и многу од женските што си размислуваат на свој начин сличен на „нашиот“ кој јас го сметам за идиотски.
Зошто бе идиотски, не е идиотски да изјавиш дека изневерувањето е исти курац кој и да го прави...јас погоре ве рчкав троа. Го опишав "мушкиот" начин на размислување :)
 
Член од
9 јануари 2010
Мислења
155
Поени од реакции
10
you're kidding me?

па дека ако изневерат мислат дека ке се скријат и дечкото нема да ги дознае... Девојките често размислуваат така.
А зошто ова го класифицираш у категорија “девојки“? Зарем така не размислуваат и машките?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom