Дали вечерате?

Член од
14 ноември 2009
Мислења
9
Поени од реакции
0
Pa neznam .. :toe: Zavisi .. Ako sum gladna da,ako ne sum gladna si legnuvam :pos2:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Ооу, секогаш. Дали кроасан од Мајче, бурек во Дени 2003... Мора да јадам.
Затоа си носам спојлер и уживам во благодетот на неможноста да заспијам:uvo:
 

pAnDa`

Original..
Член од
5 ноември 2009
Мислења
578
Поени од реакции
34
Обавезно. Секогаш, обично после излевање на викенд така еден топол бурек или слично нешто али воглавном си вечерам.. :wink::wink:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Вечерам секако. Вака кога одам по хотели ми пречи што вечерата е во седум сатот, се случувало во 4 наутро да барам јадење. Инаку никогаш не легнувам со празен стомак, вечерам кон 23 часот, и тоа обилно. Често нешто многу мрсно.
 
Член од
29 декември 2008
Мислења
114
Поени од реакции
3
Не легнувам без да се напијам топло млеко со бисквити ,навика неможам да се одвикнам и цел ден да немам јадено пак ке вечерам тоа неземам друго како човек асолно да се најадам .
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Јас не вечерам поради тоа што после имам проблеми со столицата.Односно сакам да кажам дека доколку вечерам ќе се разбудам во раните утрински часови и ќе треба да одам во вц.Тогаш јас сум нерасонет и може да ја утнам вц школката и да напраам беља.Поради тоа јас ја избегнувам вечерата.
 
Е

експерт

Гостин
Јас не вечерам поради тоа што после имам проблеми со столицата.Односно сакам да кажам дека доколку вечерам ќе се разбудам во раните утрински часови и ќе треба да одам во вц.Тогаш јас сум нерасонет и може да ја утнам вц школката и да напраам беља.Поради тоа јас ја избегнувам вечерата.
ааааааа . . . . . . затоа бараш вибратор.

тука
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
78
Поени од реакции
6
Ако ми се вечера нормално дека вечерам, обично се случува кога го пропуштам ручекот. Мора да потенцирам дека омилена вечера ми се плазма чоколадните бисквити..уствари нив ги јадам и кога не сум гладна.
 

Mali )

Колку е саат?
Член од
26 ноември 2009
Мислења
75
Поени од реакции
3
Вечерам да,доколку не вечерам неможам да спијам мирно ми се тресе душава.
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Ако останам да глеам тв, или ако иам за учење јадам навечер, а ако задремам на фотеља, ме мрзи да идам до кујна :)
 

Lady Gaga*

«3 Him!
Член од
4 јануари 2010
Мислења
293
Поени од реакции
19
Многу ретко вечерам .. ептен ако е криза и ми се јаде премногу.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.673
Поени од реакции
11.719
Јас колку што јадам навечер, толку преку цел ден не јадам, најубо ми е навечер пред телевизор и по можност јоинт после јадење....мммммммерак
 

Kajgana Shop

На врв Bottom