ДЕЧКО МИ Е КОЊ!!!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 јуни 2008
Мислења
9.024
Поени од реакции
5.947
Дечко ми е коњ а понекогаш и глуп ко магаре :pos:
Ако е коњ и глуп ко магаре зошто ти е тогаш дечко ? :tapp:
--- надополнето: Sep 24, 2011 9:29 AM ---
Дечко ми е коњ:pos: Абе малце ти машки ,па ти почна и со животни да идеш..еве заеби тоа коњот,фати се со мене,ја сум слободен
Ти што направи со комшиката ? :D
И она да не има исто мислење за тебе како авторот на темава само место ‘‘дечкото‘‘ да биде ‘‘комшијата‘‘ ? :icon_lol:
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Дечко ми е коњ:pos: Абе малце ти машки ,па ти почна и со животни да идеш..еве заеби тоа коњот,фати се со мене,ја сум слободен
дај бе некој од твиоте комшии има ли слободни да и местеме на чупето?
 
B

Borg_Drone

Гостин
Знам, и ти верувам. Секој втор во Македонија е доктор по науки за морал.
Епа ако гледаш така на работите тогаш што пишуваш на овој подфорум? Ако за тебе е „секој втор доктор по науки за морал“ онака иронично кажано?Дојдена си за некаква помош да побараш или пак само да добиеш на внимание?Јас мислам дека ќе да е второто.
Ај бе баталете ја не знам што сте фатиле да пишувате оваа е од оние кои бараат само внимание ништо повеќе.А кога ќе им го дадеш тоа внимание, односно кога ќе им пружаш прст они тогаш бараат цела рака од тебе.Најодвратни и најнесериозни особи, патетични особи.Не дека не знае како, него си игра играчки.Тоа ти е несериозност.Го жалам дечко ти.
 

Воин без Коњ

краток и јасен
Член од
18 септември 2010
Мислења
850
Поени од реакции
1.213
Епа ако гледаш така на работите тогаш што пишуваш на овој подфорум? Ако за тебе е „секој втор доктор по науки за морал“ онака иронично кажано?Дојдена си за некаква помош да побараш или пак само да добиеш на внимание?Јас мислам дека ќе да е второто.
Ај бе баталете ја не знам што сте фатиле да пишувате оваа е од оние кои бараат само внимание ништо повеќе.А кога ќе им го дадеш тоа внимание, односно кога ќе им пружаш прст они тогаш бараат цела рака од тебе.Најодвратни и најнесериозни особи, патетични особи.Не дека не знае како, него си игра играчки.Тоа ти е несериозност.Го жалам дечко ти.
Или..

 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.046
Поени од реакции
15.014
толку странички за то шо дечко и бил коњ....
Мала ако дечко ти е коњ, тогаш ти си КОБИЛА !
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
224
Поени од реакции
159
ако секогаш кога го чекате принцот на бел коњ ,ви доага само коњот ,запрашајте се мозеби сте кобила а не принцеза .
Или пак, без разлика дали сте принцеза или кобила, изборот ви се сведува само на коњи.
--- надополнето: Sep 24, 2011 1:48 PM ---

Ја го ја дечко и би нели виде?
КЛИК
ај погледни ги добро страните:)
Еј, ти веќе престани да пишуваш на темава. Зошто не си ни инвентивен ни смешен. Твојата креативност ми е слична ко луѓето кога имаат ЗАПЕК.:eek:
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Или пак, без разлика дали сте принцеза или кобила, изборот ви се сведува само на коњови.
--- надополнето: Sep 24, 2011 1:48 PM ---

Еј, ти веќе престани да пишуваш на темава. Зошто не си ни инвентивен ни смешен. Твојата креативност ми е слична ко луѓето кога имаат ЗАПЕК.:eek:
Е тоа дали ќе престанам или не зависи дали јас сакам, не си ти таа која ќе каже дали да престанам или не.
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Или пак, без разлика дали сте принцеза или кобила, изборот ви се сведува само на коњови.
--- надополнето: Sep 24, 2011 1:48 PM ---
Драга моја, ти сакаш да ги разведеш твоите, дечко ти е коњ без некоја посебна причина и бараш богат дечко кој ќе ти отвори видици и можности. И сите дечковци ти се коњи.
Мое гледиште е дека ти си најголемата, најисфрустрираната и најнеспособна кучка на овој бели свет. Шетај, летај и на форумов не сметај те молам!
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Тргнувајќи од овој кикс и многуте во нејзинитепретходни постови барем ќе признаам дека и е оправдано што бара богат дечко. Очигледно станува збор за ниска интелигенција која нема шанса далеку да догура во овј суров свет.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom