Групен секс

Групен секс ?!


  • Вкупно гласачи
    811

Quark

brr,brr...zbrc
Член од
12 март 2008
Мислења
3.489
Поени од реакции
156
Оно маж едвај може една жена да задоволи, не па 2 и повеќе... :tv:
Honey, ne mi e gajle dali ke bidat zadovoleni devojkite, tuku vaznoto e jas da bidam zadovolen. :):)

Taka da, grupen, ok, jas i dve, tri, cetiri..... devojki....:):vozbud::vozbud:
 
Член од
13 мај 2009
Мислења
126
Поени од реакции
3
Abe ne se prajte na tri ipol devi marii a otidete na odmor podaleku od 500 km sto grupnjaci praite so toa Turcite aj da ne zboram
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Шо се преценувате, бе? :)

Ако ја имате таа среќа еден ден судбината да ви овозможи едно вакво групно доживување, подобро молете се во собата да има барем еден маж што ќе ви асистира и што ќе пристапи кон задоволувањето на жените откако вашиот Столе ќе пушти душа :icon_lol:

Оно маж едвај може една жена да задоволи, не па 2 и повеќе... :tv:

Шо ли треба ова да значи хммм...??!!??

Можеби тебе не може да те задоволи еден Маж, дали тоа треба да значи, пошто ја така те свакам ај појасни се малце!:toe:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Еден професор од електро објаснувајки зошто не дава групни семинарски, кажал „Зошто групните семинарски ќе се како групниот секс - секогаш некој забушава додека другите работат“:))
Он: На страна од тоа што кога се работи за секс сум многу себична и квалитативно многу барам (па оној момент од малку погоре „што ми е битно дали се жените задоволни“ ми е тотално аут), па не би делела - не го гледам ни лезетот во таков хаос...
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Прво да расчистиме што е тоа групен секс. Значи: група, секс :vozbud:... ако е така тогаш треба секој со секој во групата да се ....:vozbud: Тогаш да ги прашам оние што преферираат групен секс каде што во „групњакот“ има повеќе мажи со една или повеќе жени, дали го гасат светлото кога при сексуалната реденка ќе дојде ред маж-маж и кој, во тој случај ја превзема женската улога:vozbud:... или пак наизменично, нели „групњак е“ секој треба да биде задоволен. :pos2:.
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
досега не сум пробала групен ни па сакам ни па ми е привлечно тоа скроз перверзна работа ми изгледа :toe:
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.747
Поени од реакции
4.985
досега не сум пробала групен ни па сакам ни па ми е привлечно тоа скроз перверзна работа ми изгледа :toe:
Ако групњак е перверзно ... да не збориме тогаш за садо-мазо - бдсм ,екстремен фетишизам , рол плејинг ,хардкор...итн.

Што е толку перверзно во групен ?
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
мене ми е перверзно дека сексот го доживувам со чуства и не би имала со друг освен со мојот партнер а не па со двајца
 
O

Out Boy

Гостин
Во животот многу работи ни изгледаат привлечни, ама не ги правиме затоа што потоа (може да) се каеме.

По ова прашање имам цврст став, кој не го менувам. За мене сексот е резултат на љубов, така го гледам, и тоа е тоа...

Секој има право да го живее животот како што сака... ама кон тие што имале, немам некое добро мислење. Всушност, имам многу лошо мислење, оти по однесувањето, се гледа каква личност е некој. А за некој што имал секс само заради секс, уште повеќе, не само со една личност истовремено, мислам дека не е ни изградена вистинска личност, не знае што сака, уште помалку знае што е вистинска љубов.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Во животот многу работи ни изгледаат привлечни, ама не ги правиме затоа што потоа (може да) се каеме.

По ова прашање имам цврст став, кој не го менувам. За мене сексот е резултат на љубов, така го гледам, и тоа е тоа...

Секој има право да го живее животот како што сака... ама кон тие што имале, немам некое добро мислење. Всушност, имам многу лошо мислење, оти по однесувањето, се гледа каква личност е некој. А за некој што имал секс само заради секс, уште повеќе, не само со една личност истовремено, мислам дека не е ни изградена вистинска личност, не знае што сака, уште помалку знае што е вистинска љубов.
ne sudi drugemu da ne ti sudat na tebe!
Live and let love free!

Jas sum grupnjacel! Sum prael sto mi padnalo na um!

I? Poizgradena licnost sum od mnozina!
I?
A ti!?
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.387
Во животот многу работи ни изгледаат привлечни, ама не ги правиме затоа што потоа (може да) се каеме.

По ова прашање имам цврст став, кој не го менувам. За мене сексот е резултат на љубов, така го гледам, и тоа е тоа...

Секој има право да го живее животот како што сака... ама кон тие што имале, немам некое добро мислење. Всушност, имам многу лошо мислење, оти по однесувањето, се гледа каква личност е некој. А за некој што имал секс само заради секс, уште повеќе, не само со една личност истовремено, мислам дека не е ни изградена вистинска личност, не знае што сака, уште помалку знае што е вистинска љубов.
Ај не цмиздри, ти маж си или жена?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom