Групен секс

Групен секс ?!


  • Вкупно гласачи
    811
Член од
22 мај 2007
Мислења
38
Поени од реакции
3
leandra напиша:
Драг/а либра сега ти ја сватив препораката кон двата пола,она болдираното(род) се кажува(без дефиниција).Од мене толку за тоа...

Во врска оф топикот,форумов служи за забава и за споделување на мислења,продолжи искажувај си ги твоите ставови,ќе дискутираме на која тема сакаш,но не оставаш простор за дебата со твоите совети,воздржи се од нив доколку не те прашаат за совет.
Во врска со прашањето до мене, немам пробано групен секс,кога ќе пробам(ако пробам) ќе пишам искуство.


Со јазикот очигледно ме свати:retard ,но ме мрзи сега да цртам:smir:
Ne rekov gang(grupen) rekov threesome(MMF) ostavi go gang samo za drkanje mnogu ripna:pos2:

cyberlady напиша:
Би сакала да пробам со двајца.
:)
Toa e dobro ama imash li iskustvo so analen da ne ti dojde iznenaduvanje koga ke se najdesh vo sendvich pomegu dvajca :vozbud: poteshko e da se izvlechesh:nesum: Devojkive ovde se zalat na samo analen a ti ke imash bonus vaginalis.:pos2:
 
Член од
10 април 2007
Мислења
166
Поени од реакции
0
Glasav za tretata opcija...znaci ne sum probala i ne sakam ni da probam. Za mene vodenjeto ljubov e intimna rabota koja ja spodeluvam samo so partnerot i so nikoj drug... Ne mozam da sfatam sto e tolku interesno... mozebi zatoa sto ne sum probala, no sepak toa ne me privlekuva!
 
Член од
24 април 2007
Мислења
251
Поени од реакции
2
па не сум пробало до сега но бас ке сакам да пробам ама само со женски а не да има некој другар тука
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
гласав за
Не сум пробал-а а баш сакам да видам како е...

ми се има понудено шанса, но не дека бев копиљ или недозреан тогаш туку едноставно немав потреба да си играм со сексот - премногу свето беше за мене тогаш а можеби и сега е. во секој случај сега имам барем желба за разлика од тогаш.
Ама само јас да сум машко во креветот. Повеке од 3 женски исто така не би било интересно.
Како и да е не би го практикувал редовно, значи можеби само би пробал и ако ми се заарни уште неколку пати...

кхм... ај ако пробам до крајов на летово ке пишам на темава... хахааа
 
Член од
16 јуни 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
Баш би сакал да пробам но само со девојки
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Гласав за четвртата опција,што би се рекло немам пробано но имам преголема желба али без мужи у кревет
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
гласав за
Не сум пробал-а а баш сакам да видам како е...

ми се има понудено шанса, но не дека бев копиљ или недозреан тогаш туку едноставно немав потреба да си играм со сексот - премногу свето беше за мене тогаш а можеби и сега е. во секој случај сега имам барем желба за разлика од тогаш.
Ама само јас да сум машко во креветот. Повеке од 3 женски исто така не би било интересно.
Како и да е не би го практикувал редовно, значи можеби само би пробал и ако ми се заарни уште неколку пати...

кхм... ај ако пробам до крајов на летово ке пишам на темава... хахааа
Еј, се осеќам некако попаметно како поминува времето... ма би практикувал и со 3/4 женски одеднаш... само машки да нема...
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
со двајца, зашто да не?
 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
Имам пробано повеќе пати и интересно е. Мада веќе не го практикувам затоа што западнав во озбилна врска.
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Sum probal dvapati, vo bugarija, edna cetvorka i edna trojka.
И коа се разбуди, добрите стари памперс saved the day.

Онтопик: Не сум пробал групњак, ама би сакал тоа да биде со 2-3 женски (4 се многу, нема место на креветот за толку:pos2:) нејкам да ми се мота туѓ кур низ соба дур сексам. Ама барем еднаш ке стиснам зуби и ке дозволам такво нешто, чисто онака колку девојката да ги има сите 3 исполнето, па да видам како ке се понаша после сексот (дали ке праи осмици, ке онеме или ке се онесвести). Леле забегав:tapp:

Инаку интересен факт за порничите со групњаци и анал екшн: Девојките користат локални анестетици!:pos2::pos2::pos2:
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Ne sum probala, a ne ni sakam da probam. Seksot go svakam kako intima koja treba da ja dozivuvaat samo dvajca od razlicen
pol koi cuvstvuvaat pred se ljubov, fizicka privlecnost..........
Pretpostavuvam deka ovoj stav go imam zatoa sto toa go smetam za cin koj se pravi samo od ljubov, a ne za da se eksperimentira so svoeto telo so uste nekolku luge okolu tebe
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Ne e vise toa u moda , sea lapanje e in
 
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.662
Поени од реакции
947
Ne sum probala, a ne ni sakam da probam. Seksot go svakam kako intima koja treba da ja dozivuvaat samo dvajca od ist pol koi cuvstvuvaat pred se ljubov, fizicka privlecnost..........
Pretpostavuvam deka ovoj stav go imam zatoa sto toa go smetam za cin koj se pravi samo od ljubov, a ne za da se eksperimentira so svoeto telo so uste nekolku luge okolu tebe

Од ист пол?!?! Подруго не може?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom