Групен секс

Групен секс ?!


  • Вкупно гласачи
    811

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ne sum probal a bi sakal. Samo mi e strav po greska nekoj mene da ne me nategni:vozbud:
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Vo sekoj slucaj nema vrska grupniot sex, ako epten ve interesira mozam da vi kazam deka koga ke stanete sabajleto ke si ja udarate glavata od zid koga ke se setite na minatata nok kako bila. Nema poubav seks od onoj so licnosta koja ja sakate
јас сакам десет девојки,на секој прст една од нив,да бидам паша и не се плашам дал една ќе ме остави :icon_lol: црнки,плави,бордо кафеави...една ко ниедна :vozbud:
 
M

MIL

Гостин
Ne sum probal ne sakam ni da probam clasika si e clasika jas i devojka mi drug nikoj/a toa mi e nenormalno nesto jas sum posesiven i nesto so e moe ne mozam da go delam so drugi ili da gledam deka go dopiraaat KE ISPOTEPAM SE ZIVO :vozbud:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Па планирам да пробам. Тројка, јас, дечко ми и некоја девојка :pipi:
А може и со две жени зошто да не :vozbud:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Нах, сакам да се посветам и да ми се посветат. Немам никаква желба да делам...
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Koga imav prilika so dve devojki, gi odbiv bidejki vo toa vreme go smetav toa za neprifatlivo, bev vo greska, ama toa e.
 

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Ја сакам со 5 девојки одеднаш да имам секс, сите да бидат со црна виткана коса, да имаат огромни испирсани цицки, да носат танги, корсети све тоа .. човече што ке им правам еј кои тешки перверзии ги имам на ум :pos:
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
94
Поени од реакции
3
според мене групен секс е перверзија, но сепак браво за авантуристичките духови.За мене сексот е интимна ствар која треба да се има само со сигурен партнер -од љубов ,а не забава во друштво. :pipi:
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
309
Јас сакам секс со 5 жени, сите плавуши да бидат, која од која :vozbud:
P.S.: Лом ке ги напрам :)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.233
Па не би било лошо во тројка со 2 девојки али сеа викам така а сигурно подоцна сексот ке ми биде само за посебна девојка.
 

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
абе множината да се женски и немам ни ја ништо против
проблемот е шо тешко да најдеш девојки за групен.....



само што гледам овдека на никое машко не му смета групен со женски :vozbud::vozbud::vozbud:

ама на женските им смета :smir:
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
абе множината да се женски и немам ни ја ништо против
проблемот е шо тешко да најдеш девојки за групен.....



само што гледам овдека на никое машко не му смета групен со женски :vozbud::vozbud::vozbud:

ама на женските им смета :smir:
хахаха ама гледај женските да се наоружани со некои помошни средства (ако ти текне на што мислам ок, а ако не прашај):vozbud:
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
абе множината да се женски и немам ни ја ништо против
проблемот е шо тешко да најдеш девојки за групен.....



само што гледам овдека на никое машко не му смета групен со женски :vozbud::vozbud::vozbud:

ама на женските им смета :smir:
Да,да нема и не се наоѓа женски за групнњак а овде има еден куп машки што досега биле дел од групен секс исклучиво со жени.

Кој лаже сега?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom