Господ ја создал жената...

Sally

Paranoid android
Член од
22 август 2008
Мислења
1.279
Поени од реакции
170
:pos::pos::vozbud: ѕверско е жими се:bravo:
 
M

MIL

Гостин
Gospod gi sozdral zenite za da gi pocituva mazot !!! Imam golem respect kon zenite,ja cenam sekoja edna rabota sto moze zena da ja napravi posebno domashnite obvrski zasto znam deka sekoja zena gi ima i gi ispolnuva.Zenite se nesto koe treba da go neguvame i cuvame zasto bez zenite sme NISTO :smir:
 

Martin_GSM

бившиот torrent
Член од
13 април 2006
Мислења
2.076
Поени од реакции
68
МИЛ е предавник, можеме и без нив бе само ни фали една работа која грците и те како ја имаат.
 

Ајанта

Македонка
Член од
21 декември 2008
Мислења
580
Поени од реакции
37
Некогаш некој рибар кој бил многу сиромашен бидејќи бил глупав да се снајде, уловил златна рипка. Рипката му рекла:
-Добар човеку, пушти ме назад во водата и ќе ти исполнам три желби!
Рибарот, кому му било здодеано да биде глупав, посакал од рипката да стане 10 пати попаметен. Рипката му ја исполнила желбата. Рибарот сфатил дека веќе изгубил многу време живеејќи глупав, па сега ќе треба за кратко време да заврши училиште, па посакал да биде уште 100 пати попаметен. Рипката му ја исполнила и втората желба.
Рибарот размислил и согледал дека за навистина да биде успешен нема да биде доволно само да се школува, па ја изрекол и третата желба:
-Сакам да бидам уште 1000 пати попаметен!
И-така Бог ја создал ЖЕНАТА!!!!!!!:pipi::wink::pipi:
 
M

MIL

Гостин
МИЛ е предавник, можеме и без нив бе само ни фали една работа која грците и те како ја имаат.
TORRENT,MIL e bas realen decko sto gi gleda realno rabotite bas kako stojat ako mozeme bez niv zasto gospod gi sozdal togas nie sme zavisni od niv izvini ako te boli vistinata ama ZENATA E STOLB NA KUKATA a mazot na domot voopsto.A ti ako gi slusas grcite togAS ti si predavnik DA se zivi zenite da sme zivi i nie mazite ne mozeme edni bez drugi MWA SRCKO OVA MI E POSEBNO ZA TEBE ZASTO MNOGU PREMNOGU MI ZNACIS :back: :smir:
 
Член од
22 февруари 2009
Мислења
18
Поени од реакции
1
Значи Господ создава планини нешто многу убаво, реки исто така убаво, езера нешто невидено, мориња нешто прекрасно и на крај мажот нешто „совршено“.
Арно ама на мажот му било досадно со мажи и побарал од Господ да создаде жена.
Господ ја создал жената и кога таа била готова сите чудно ја гледале..
А на тоа Господ рекол: не е ремек дело.. ама затоа цел живот ќе се ШМИНКА!

Да ти е*ам Господ! :mrgreen:
Јас вака го знам:
Пред многу милиони години господ ги создал Адам и Ева. Застанал пред Адам и рекол:
-Ти си машко убав си... ништи не ти фали
застанал пред Ева и рекол:
-Ти си женско, ружна си и треба да се шминкаш...:wink:
 
Член од
4 април 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
Некогаш некој рибар кој бил многу сиромашен бидејќи бил глупав да се снајде, уловил златна рипка. Рипката му рекла:
-Добар човеку, пушти ме назад во водата и ќе ти исполнам три желби!
Рибарот, кому му било здодеано да биде глупав, посакал од рипката да стане 10 пати попаметен. Рипката му ја исполнила желбата. Рибарот сфатил дека веќе изгубил многу време живеејќи глупав, па сега ќе треба за кратко време да заврши училиште, па посакал да биде уште 100 пати попаметен. Рипката му ја исполнила и втората желба.
Рибарот размислил и согледал дека за навистина да биде успешен нема да биде доволно само да се школува, па ја изрекол и третата желба:
-Сакам да бидам уште 1000 пати попаметен!
И-така Бог ја создал ЖЕНАТА!!!!!!!:pipi::wink::pipi:

RIbata Gospod da ne e slucajno!
 

peppeGT

BMW piacere di Guidare...
Член од
10 април 2009
Мислења
363
Поени од реакции
12
TOCNO TAKA " GOSPOD JA SOZDAL ZENATA"
ALI ZA ZA I GJAVOLOT POBEGNAL OD NEA
 
Член од
28 април 2009
Мислења
5
Поени од реакции
1
Gospod ja sozdal zhenata ,zatoa shto imal smisol za ubavina...

Ovaa misla ima nastavak i vaka ide...a mazhot go sozdal zatoa shto imal smisol za humor:baeh:
P.C. neka ne se navredi posilniot pol,nekoj popameten od mene jas smislil:baeh:
 

Paranoik

내 ♡, ∞.
Член од
10 август 2008
Мислења
1.873
Поени од реакции
451
Господ ја создал жената за мажите да не го плескаат три пати дневно на дрво. :pos:
 
Член од
30 април 2009
Мислења
790
Поени од реакции
38
Пред многу години, Господ ги создал мажот и жената. Застанал пред мажот и му рекол:
- Кул, ти испадна одлично.
А потоа, ја погледнал жената и рекол:
- E јеби га, ти ќе мораш да се шминкаш.
 
Член од
16 февруари 2008
Мислења
225
Поени од реакции
78
Како се вика жена која загубила 95% од својата интелигенција?
-Разведена.

Колку мажи се потребни за да се отвори едно пиво?
-Ниеден, треба веќе да е отворено кога таа ќе го донесе.

Зошто сумо борачите си ги бричат нозете?
-За да се разликуваат од феминистките.

Како ќе познаеш дека жена ти е мртва?
-Сексот е ист, но купот немиени садови се зголемува.

Зошто жените имаат менструација?
-Не знам, ама заслужуваат!

Што е разликата меѓу жена и батерија?
-Батеријата има и позитивна страна

Зошто жена нема сеуште отидено на месечината?
-Не треба чистење таму сеуште.

:baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh::baeh:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom