Големиот брат - нова сезона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 април 2010
Мислења
2.641
Поени од реакции
3.535
A во отпадот отиде
Сораја.
 

AFI

Член од
17 ноември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
98
Како новата станарка ???:kesa:а што е финатата со нинџата .....?
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Да не ве лажам,, кога видов кој е нинџата сум се утепал од смеење,, каква фацка е стариов :pos:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.571
Ја не го гледам шоуво веќе ептен ми стана дебилно и досадно исти фори им праат на учесниците како и лани и прехлани ништо ново
 

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
Педерот во отпадот треба да се УБИЕ!!!
 
M

marko 1996

Гостин
У куќава барем ја како што пратам нема ни еден специјалка така како Драгица претходната година пример да праи некој глупости , да се кара... Овде сите се ок , има јаки женски не ко претходната година сите габори. Не се дешава ништо посебно у куќава не барем сеа за сеа.
 
Член од
13 април 2008
Мислења
3.998
Поени од реакции
1.086
Многу послаба сезона од ланската. Сите овде се мирни и не прават ништо, а лани беа сите уникатни и интересни како Драгица, Карло, Кики, Вики, Мануел, Јована.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
Лелел морав...
Оваа година све цицлести машала надарени бааги, али онај од селоно што е истрескан у сораја ми крај на програмата, и оние џуџенцана, мада и нашето момче физикус има бомбон, е сеа не глеам толку да знам дали има и грам памет, ал може и ќе фатам има време 100 и кусур дена, а она плавата со кратката коса ми е нај ок, онаа па мажената, жива не изебана кутрата, предосеќам дека има да се откости... али ај да не се надевам попусто.. нели да видиме што ќе донесе денот. :)
 
P

PewDiePie

Гостин
Зошто мислам дека Лестер ќе ја спрца Драгана кога ќе се видат ?
:helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom