Големиот брат - нова сезона

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Чупево што легнало до Немеш мажено ли е? :)
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Чупево што легнало до Немеш мажено ли е? :)
после ова што го направи рачунај, разведена :tapp:
како не и беше жал за детето ако не за мажот :nesvest:
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Фино фино. А таа ли е истата што рекла дека подобро ќе било да кажела дека е слободна кога влегла во куќата?
Нема ни 10 дена како се влезени во куќата... Гледам Радашин многу опуштен, гол шета по куќа, старата со деколте до коленици, таксистот покажува газ на секој агол, прди ко нездрав... До 100-тиот ден очекувам оргија на заедничкиот кревет, таму има место за сите. :tapp:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.492
Оваа ли била таа што рекла кога влегла во куќата - добра сум у кревет? :tapp: OMG, прееска додека мењав канали начекав да почнува шоуво и пред да почне имаше од тие предупредувањата ама - „За секоја публика“ Мали деца да гледаат вакви работи? :icon_eek: Пази ли некој што се емитува по нашиве телевизии?

--- надополнето ---

Лелел морав...
Оваа година све цицлести машала надарени бааги, али онај од селоно што е истрескан у сораја ми крај на програмата, и оние џуџенцана, мада и нашето момче физикус има бомбон, е сеа не глеам толку да знам дали има и грам памет, ал може и ќе фатам има време 100 и кусур дена, а она плавата со кратката коса ми е нај ок, онаа па мажената, жива не изебана кутрата, предосеќам дека има да се откости... али ај да не се надевам попусто.. нели да видиме што ќе донесе денот. :)
:D:D:D
 
M

marko 1996

Гостин
Го пратам последниве 3-4 дена , кој е лестер неможам да сватам :) Иначе онаа маријана плавана или како се вика не ми е јасно кај и е паметот дома деца , муж оваа се драпа се ебе со тој.
 
Член од
7 ноември 2010
Мислења
123
Поени од реакции
28
Ја мислам дека се ова им е добро изрежирано;и дека е мажена; и дека се плескале...за да се зголеми гледаност
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.812
Поени од реакции
15.919
Ја мислам дека се ова им е добро изрежирано;и дека е мажена; и дека се плескале...за да се зголеми гледаност
A oти да не се договори со маж и пред да дојди во шоу, со „секс“ далеку ќе догура, а главната награда е баш примамлива
(150 000евричи:)) ..коа ќе му донеси толку пари дибекот све ќе заборави што правела:))
 
Член од
19 јануари 2009
Мислења
101
Поени од реакции
5
A oти да не се договори со маж и пред да дојди во шоу, со „секс“ далеку ќе догура, а главната награда е баш примамлива
(150 000евричи:)) ..коа ќе му донеси толку пари дибекот све ќе заборави што правела:))
nagradata sepak ke bide 100 000 evra
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.335
Поени од реакции
28.193
ногу рано бе..
ептен напредна ваа сезона, одма во заплетот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom