Гледање online филмови и серии - KODI XMBC..

Член од
6 септември 2007
Мислења
6.540
Поени од реакции
4.901
Tubi е многу јака ствар за бесплатни филмови.
Инсталираш VPN, симнуваш апликацијата и пичиш.
Вечер ќе гледам некој филм па ќе пишам нешто плус ако има премногу реклами.

Еве неколку сс за да имате престава како изгледа:
И Vudu free ти е добар пробај го,ус впн само треба исто како Туби


 
На врв Bottom