Гламстик - Секс Прашања

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
1.sakam golemi gradi stram mi e so mali da odam po grad pls hrlp kako da mi porasnat imam 17 god:(

2.Znaci da prasam.. tamu DOLU,znaete..

skoro sekogas imam neprijaten miris..neznam, se tusiram redovno i pak nisto.
mnogu cesto, da ne recam sekogas mi tece belo pranje,bez razlika dali treba da dobijam ili ne ..
sto moze da bide ?
mislam deka ne e nisto ozbilno no sepak ne znam kako da napraam za da mi se namali beloto pranje..

deka sekogas go imam..zavisi koga kako ama sekogas go imam..

fala mnogu . i da dopolnam.. imam neprijaten miris.. no od vcera ili denes primetiv nekoj sosema drug miris.. ko zelezo.. ne znam :/ nemam jadeno nisto posebno.. ://
:poss:


 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
prvo:za da lazhish barem napravi zhenski nick
vtoro: imash nekoja teshka bolest vo umot
treto: odi lechi se
чекај ова ти сериозно ? :pos2:
работава, господе земи го или со лопата да ти го фрлам
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
znaci vaka...................................................................................................
....................................................................................................................
imam decko 2 godini i vo posledno vreme mnogu zboruvame za sex, za takvi raboti, imame sekogas peting, imame i sexi razgovori po telefon, sekogas go palam po telefon (ako razbirate) no nikogas sme nemale vistinski SEX. e sea koga toj se pali mi veli "picko moja, sakam da te skinam, sakam da ti ja lizam........" sto bi mozelo toa da znaci???? T.E sakam da znam sto mu znaci toa "picko" dali me smeta za kurva ili.....????

ve molam za sovet

pozzz



:pos2::pos2:
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
- Прашање:кој дел од машкото тело се нарекува бицепси? :icon_lol:
Одговор:muskulite :pos:

- Дечки ве молам кажете ми што ќе ми се случи бидејќи денес кога бев на базент ми дојде менс. а јас се бајнав во базентот и сега што ќе се случи со мене ?? кога си со менс не треба да пливаш или .. ?? :)

- lele decki ednostavno nemozam da izdrzam ! ima edno momce i koga go vidam ednostavno se palammm ! se custvuvam kako da sum vo vozduh !
stomakot pocne da me boli i stvarno nemozam vaka !!!!
a veke se custvuvam nezgodno bidejki koga i da me pogledne mene vegjata sama mi se kreva :D znam deka ova e smeshno ... no dali e ljubov ?
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.395
Поени од реакции
2.432
Жално е што некои од овие прашања се вистините,што не се пишани на зезанција.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Ne mozham da ti se iznachudam :S Kako razmisluvash taka ... samo 1 godina si povozrasna od mene.. i samo za ebenje.. :S a ne razmisluvash li deka nekoj mozhe da te zatrudni..... I da dobiesh nekoj prenoslivi bolesti? Si razmisluvala za toa.. ? MOzhi ne treba da ti go zboram ova ama chudno mi e.. bash jas porazlicheno zboruvam od tebe iako sum mashko ( sho treba da mislam na seksanje mn)
ti skroz si zabegan be brat :S
prvo:za da lazhish barem napravi zhenski nick
vtoro: imash nekoja teshka bolest vo umot
treto: odi lechi se
Каков ѕвер !! :pos::pos:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Decko mi saka deca, i jas sakam deca... ama on saka SAKA deca. Mnogu mi e strav da ne napravi nesto a i ima mal brat, lel majko ne znam sto da pravam. Ednas go fativ kako drka na katalog od okaidi!! Toa e strasno!!

P.S dali rozeva canta odgovara na zolt fustan?


почнаа да се заебаваат :pos:
ќути се нашол некој паметен
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.183
Поени од реакции
34.407
Go fativ decko mi so mojata najdobra drugarka. Gi fativ na delo vo negovata soba dodeka toj me cekase so nea, a negovata majka kako i sekogas me pusti da vlezam. Pa se mislam dali da mu prostam bidejki ne vidov kako i go stava tuku taa samo mu go pusese na nego sto i ne e nesto strashno. sto mislite vie za ova?


http://glamstik.mk/questions/seks/neverstvo-12289/
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
77
Go fativ decko mi so mojata najdobra drugarka. Gi fativ na delo vo negovata soba dodeka toj me cekase so nea, a negovata majka kako i sekogas me pusti da vlezam. Pa se mislam dali da mu prostam bidejki ne vidov kako i go stava tuku taa samo mu go pusese na nego sto i ne e nesto strashno. sto mislite vie za ova?
одговорот ќе го добиеше - да не ги прекинуваше :pos:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.395
Поени од реакции
2.432
lele de4ki ako ne popravam angliski ke me povtaraat imam 16 godini i nastavnikot mi veli aj ke se ebeme i ke ti stavam 3 na kraj ????? :tapp::tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom