Гламстик - Секс Прашања

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
dali sum kurva pren nekolku meseci se catev so edno tipce posle se sretnavme toj ne e od tuka pred edna nedela pak se sretnavme i imavme sex,a za toa vreme dodeka bevme razdeleni sekogas catevme,mislam dali e vo red sekoj den da catis s nego a na 2 viduvanje so nego fa imas sex,dali sum kurva?

--- надополнето ---

dali e normalno zs ja drkam po 6-7 pati na den ? :S ve molam pisetemi


*ја дркала?

--- надополнето ---

denes dava prezervativi od nekoja organizacija i nie so drugarki go otvorivme i mn smrdese na guma i jas rekov : e kako da da davas oralno so ova koga odvratno mirisa i tie mi rekoa kako mozi da bidam glupava da mislam deka ima oralno so prezervativi i togas se pomislis zosto bi pravele so vkusovi na jagoda banana ako nema oralno so kondomi? ili vistina nema kazete navistina ne znam fala
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.402
Поени од реакции
2.490
kolku pari e da odis da te sosijat ako si skinata ako bil nekoj neka kazi kako e sho prat i dali boli?fala mn


:nesvest::nesvest:
 

punkbooster

Black Rose Dying
Член од
10 декември 2009
Мислења
845
Поени од реакции
29
Znam deka sigurno veke vi e preku glava od oviee prasanja no ve molam mi docni veke 15 dena ...So decko mi imavme odnosi no bez zastita veke 2 godini e taka ...nemam nikakvi siptomi na bremenos,voedno bev i na dieta...pls moze li da mi kazete zosto mi doci i nekoi apcinja dali ima


Џабе работа
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Да земеш еден стап па да ги тепаш, да ги тепаш...
 

BloodyTampon

Works in deep&dark places
Член од
8 август 2009
Мислења
798
Поени од реакции
60
Ме боли тоа што голем дел од овие се вистина...тешко е да израснуваш со вакви кретени...
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Пред две недели раскинав со дечко ми а тој веќе и има друга девојка. јас толку што бев очајна последнава недела спиев со тројца после една забава едниот ме однесе дома кај него следниот ден искочив со еден дечко со кој подолго време се допишував преку интернет а со третиот завршив вчера кај мене дома а сега сите тие ми бараат врска незнам со кој да бидам!!
ве молам помогнете ми
 
?

..........

Гостин
Пред две недели раскинав со дечко ми а тој веќе и има друга девојка. јас толку што бев очајна последнава недела спиев со тројца после една забава едниот ме однесе дома кај него следниот ден искочив со еден дечко со кој подолго време се допишував преку интернет а со третиот завршив вчера кај мене дома а сега сите тие ми бараат врска незнам со кој да бидам!!
ве молам помогнете ми
Нема лек за твојата болест.
 
Член од
10 април 2009
Мислења
337
Поени од реакции
16
Пред некој ден прочитав едно, неможам да го најдам моментално ама вака нешто беше, типката била мн попалена по секс и се скинала со краставица, малце ја гребеле тие боцките али ок. И потекло крв и сеа прашува дали е сеуште невина? П.С. му ја дала краставицата на татко и за ручек, и овој ја изел со сласт и оваа се напалила коа го глеала како ја јаде.:vozbud:
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Пред две недели раскинав со дечко ми а тој веќе и има друга девојка. јас толку што бев очајна последнава недела спиев со тројца после една забава едниот ме однесе дома кај него следниот ден искочив со еден дечко со кој подолго време се допишував преку интернет а со третиот завршив вчера кај мене дома а сега сите тие ми бараат врска незнам со кој да бидам!!
ве молам помогнете ми
prvo:za da lazhish barem napravi zhenski nick
vtoro: imash nekoja teshka bolest vo umot
treto: odi lechi se
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
prvo:za da lazhish barem napravi zhenski nick
vtoro: imash nekoja teshka bolest vo umot
treto: odi lechi se
Човече , на D a R k o тоа не му се случило туку тоа е извадок од страна на која што некој девојчиња покажуваат колку навистина се глупи , и зар не размисли малку пред да напишеш ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom