Геџети / Доадатоци / Аccessories / Маски...

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
колку пари?
Футроли за 4ка или 5ка имам од 300 ден па нагоре (бамперите се толку )
ај на ПП пиши ако не те мрзи каква поточно сакаш, има и со дреч бои има и мноооогу други футроли ... најмногу има за ајфон 5ките
--- надополнето: 27 декември 2013 во 21:11 ---
Поточно бои има
црна
бела
розева
лилакова
дреч зелена
плава

 
S

stefi

Гостин
Дечки ај некој да ми помогне ако може каков пунач (и од каде) да си купам за ајфон 4?
До сега имам купено некои 8-9 и све ми се заебале, еден дури и ми се стопи у телефонот и така :)
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.973
Поени од реакции
2.907
Дечки ај некој да ми помогне ако може каков пунач (и од каде) да си купам за ајфон 4?
До сега имам купено некои 8-9 и све ми се заебале, еден дури и ми се стопи у телефонот и така :)
Бит пазар..Ме изнасмеа со последната реченица :D
Не ми е јасно како мојов е жив и здрав од пазарче веќе година и пол :)
 
S

stefi

Гостин
Бит пазар..Ме изнасмеа со последната реченица :D
Не ми е јасно како мојов е жив и здрав од пазарче веќе година и пол :)
Еј земав од пазарче среќна и весела, и го ставам да се пуни и го вадам и пластиката на инпутот ми се распадна, внатре жичките лепени со лепак или шо ти знам...
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.973
Поени од реакции
2.907
Еј земав од пазарче среќна и весела, и го ставам да се пуни и го вадам и пластиката на инпутот ми се распадна, внатре жичките лепени со лепак или шо ти знам...
Хахахаха аман бре до толку ли си (не)среќна :D да ти го дадам мојот па јас ќе купам нов ваљда нема да ми се запали телефонот :D
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.178
Поени од реакции
2.129
Kade mozam da najdam maski/futroli za iPhone 6 vo SK?
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749


каде можам да најдам вакво нешто во скопје ми треба за ајпад со тв да поврзам.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885


каде можам да најдам вакво нешто во скопје ми треба за ајпад со тв да поврзам.
АКо ти треба сеуште пиши на ПП, во меѓувреме ако треба ќе проверам дали функционира на ајпад3
 
Член од
5 август 2010
Мислења
222
Поени од реакции
50
Предлог за waterproof маска за Iphone 5 ? По можност aliexpress :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom