Геџети / Доадатоци / Аccessories / Маски...

Член од
1 август 2015
Мислења
20
Поени од реакции
3
Дечки ај некој да ми помогне ако може каков пунач (и од каде) да си купам за ајфон 4?
До сега имам купено некои 8-9 и све ми се заебале, еден дури и ми се стопи у телефонот и така :)
Ako imash moznost poracaj od internet Belkin kabelce skoro 1 godina go imam nema mrdnato nisto...[DOUBLEPOST=1438824774][/DOUBLEPOST]
Предлог за waterproof маска за Iphone 5 ? По можност aliexpress :)
podobro zemi waterproof kesicka po sigurna e i poeftino...
 

Seniorita

џм..
Член од
11 април 2011
Мислења
1.344
Поени од реакции
681
Футроли за 4ка или 5ка имам од 300 ден па нагоре (бамперите се толку )
ај на ПП пиши ако не те мрзи каква поточно сакаш, има и со дреч бои има и мноооогу други футроли ... најмногу има за ајфон 5ките
--- надополнето: 27 декември 2013 во 21:11 ---
Поточно бои има
црна
бела
розева
лилакова
дреч зелена
плава

Малце оф топик: за iPhone 6+ Да не имаш комплетна фолија за цел телефон? Да не е само предна и задна, да ја опфаќа и на страните кај копчињата и кај сим картичката ..
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Малце оф топик: за iPhone 6+ Да не имаш комплетна фолија за цел телефон? Да не е само предна и задна, да ја опфаќа и на страните кај копчињата и кај сим картичката ..
ноуп
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Да ве прашам, има некој искуство со Anti Gravity Case? Гледам ги има по интернет, од 20 до 35 долари, а на алиекспрес може и за 4-5 да се најдат...Би сакал да и земам на една другарка за поклон, па ако може да сподели некој дали испробал и каква марка конкретно, затоа што има неколку и од скапиве, а и од кинескиве...
 
Член од
8 август 2015
Мислења
274
Поени од реакции
134
Тотално разочараa Ајпл (Apple) ништо никаква иновација Целта им е да земат што повекје пари за џабе
Сега и потврдија дека Самсунг е стварно најдобар и по фер кон народот а и сто пати подобар и по иновативен од нив .. :$:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom