Гафови на "коментатори"

Член од
30 јануари 2010
Мислења
104
Поени од реакции
20
Abe na 5ka pak ovoj od vcera so komentirase Barca ...

Cokov e otiden ...

ne izdrza ni 15minti - neasto liverpul reding bla-bla-bla ....

aloo toa e staro u ku..c mesec dena kazi nesto novo

Uste malu i Igorce ke mu nosi voda na ovoj zapnal coekov da go prezeme primatot kako trgnal nema da mu treba dolgo vreme:tapp::tapp::tapp:
 
Член од
20 јули 2009
Мислења
865
Поени од реакции
600
а дали на 5ка слушнавте колку пати кажа "шанса за 3-0" при водство на барса од 3-0
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
а дали на 5ка слушнавте колку пати кажа "шанса за 3-0" при водство на барса од 3-0
Приметив дека тоа го кажува кога Меси е со топка, сигурно мислел за хет-трик а ова го кажува. :toe:
 
В

Вори

Гостин
Ај,знаеме сите дека Игорче е кретен и дебил и идиот и све...

Ама овие од Канал 5,изгледа сакаат да му го земат приматот,нарочито тој лепотанот што коментираше вчера Барселона-Штутгарт.

Ме поду со тоа колку Барселона е јака,и како ги викале Штутгарт ШВАБИ...
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Ај,знаеме сите дека Игорче е кретен и дебил и идиот и све...

Ама овие од Канал 5,изгледа сакаат да му го земат приматот,нарочито тој лепотанот што коментираше вчера Барселона-Штутгарт.

Ме поду со тоа колку Барселона е јака,и како ги викале Штутгарт ШВАБИ...
Секогаш спомнува "Шваби" маму му јебем неписмена. А не знае дека "Шваби" всушност и не е прекар на Штутгарт туку е нешто сасвим трето, за него потполно непознато :pos2:

Игорче : "И да видиме шанса, Боби Замораааа, но ништо, кога е бавен како руски воз".:pos2::pos2:
Aуу брате, оваа беше јака, ме изнаесмеа кога ја слушнав...Ајде еве и од мене еден гаф од Игорче: "Вие го следевте прегледот на ПЛ со Игор Наум.....Трпевски бла бла бла"
Си го згреши презимето!!!! :pos: :pos: :pos:
 
Член од
8 април 2007
Мислења
16.034
Поени од реакции
9.126
Арсенал во последните 3 натпревари има постигнато 15 погодоци, од кои 6 постигна Бентнер во 4 натпревари :pos2::pos2::pos2::tapp::tapp::tapp:
Значи од 15 погодоци во 3 натпревари, 6 постигнал Бентнер во 4 натпревари.

Леле бе кој деген е чуеков немам видено ова.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.419
Поени од реакции
6.056
Аткинсон од 2005 е фифин судија :)...(можеше три пати подобро да се изрази али што е тука е :))
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Кога беше аршавин со топката можи три пати гаел клиши ,гаел клиши и пак гаел клиши..го даваат на кадар аршавин и тој пак гаел клиши беше во продор:tapp::tapp:...
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
Абе овој денеска Carew го отепа Карев та Карев :tapp:
 
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.030
Поени од реакции
2.045
Кога беше аршавин со топката можи три пати гаел клиши ,гаел клиши и пак гаел клиши..го даваат на кадар аршавин и тој пак гаел клиши беше во продор:tapp::tapp:...
Да го викаше Гаел ајде, ама он го викаше Џил... :pos:
 

Јунајтед

Indifferent
Член од
5 јануари 2009
Мислења
3.974
Поени од реакции
1.622
Леле еден во вторникот шо го слушав на радио :
Некако многу конфузно напаѓаат фудбалерите на Олимпијакос. Но и Бордо се многу конфузни во одбрана. Се на се конфузен фудбал во Франција. :toe::nesum:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom