Гатање, видовитост

Член од
15 октомври 2016
Мислења
5
Поени од реакции
3
Stvarnooo?? Primer jas sakam da pojdam za nesto sosema drugo zaedno so soprugot/soprugata, dali bi go kazala i toa sto jas sum go napravil[DOUBLEPOST=1476704340][/DOUBLEPOST]Stvarnooo?? Primer jas sakam da pojdam za nesto sosema drugo zaedno so soprugot/soprugata, dali bi go kazala i toa sto jas sum go napravil
 
Член од
13 февруари 2012
Мислења
2.733
Поени од реакции
1.226
Stvarnooo?? Primer jas sakam da pojdam za nesto sosema drugo zaedno so soprugot/soprugata, dali bi go kazala i toa sto jas sum go napravil[DOUBLEPOST=1476704340][/DOUBLEPOST]Stvarnooo?? Primer jas sakam da pojdam za nesto sosema drugo zaedno so soprugot/soprugata, dali bi go kazala i toa sto jas sum go napravil
ne
ama ako pojde soprugata i prasa ke i kaze
 
Член од
15 октомври 2016
Мислења
5
Поени од реакции
3
sigurna si deka nema? posto sakame da pojdime zaedno ama za nesto drugo.Sigurna si deka nema da kazi nisto takvo, se plasam deka bi mozela da spomni. Mn mi e vazno te molam kazimi dali si sigurna deka nema da spomni.
 
Член од
30 јули 2016
Мислења
75
Поени од реакции
17
10000000000% NEMA DA KAZE
Во Прилеп една гатачка не гледа на пар оти првио пат ко биле пар појдени и таа кажала дека девојчето го изневерува и тој ја изнатепал и оти била сведок на таков настан прекинала да гледа на пар
 
Член од
6 декември 2014
Мислења
97
Поени од реакции
6
Имало во Петровец некоја гатачка ако знае некој нека пише кај се наоѓа,и колку пари да си носам
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
3
Поени од реакции
8
ima mnogu zlobni luge, postoi crna magija ,sum osetil na mojata koza ,mu blagodaram na Dushko od veles i na edna baba od edno Kumanovsko selo, a najvece se uveriv koga eden albanec mi izvadi Ziva od vrat i od stomak........ fala im pomosta. i da znaete toj koj vi se nakrvil da ve unisti sekogas ke vi pravi takvi raboti . da vi kazam niz sve sto sum prosol ke mislite deka sum lud .......ama i toa go dokazav deka sum aren so mozokot :pos: psihijatri i site mozni doktori gi projdov se dodeka edna poznata dokotka ne mi kaza dete ti ne si za vamu baraj drugo care .....
 
Последно уредено:
Член од
7 ноември 2016
Мислења
8
Поени од реакции
2
Nova sum, procitav se od prva strana i znaete od ljubopitnost bi sakala da pojdam kaj nekoja gatacka, so drugarka. Mislam deka ne bi trebalo da odam ama sepak kazete mi ako znaete nekoi od Prilep;)
 
Член од
6 април 2015
Мислења
396
Поени од реакции
128
како можете да идете по демони , кога тогаш гаволот ке си дојде по своето!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom