Врколаци

BlAcK_MamBa

:: Living by my own rules ::
Член од
25 март 2007
Мислења
431
Поени од реакции
5
ау гадно е ова стварно. ама има разлика меѓу врколаци и луге со вакво пореметување.

и плс појќе не ставјте вакви слики. треба да јадам сега :nesum:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Mene pa site kako nasmeani da mi izgledaa na slikite.
Jebiga. :D
 
Член од
19 јануари 2006
Мислења
127
Поени од реакции
1
Баш интересно ке беше да постоеа врколаци ,ама нема ,легенда....барем според мене .
 

SkYw4lk3r

The last Jedi
Член од
20 февруари 2007
Мислења
324
Поени од реакции
7
A onaa slikana Tatkoto vrkolak i naprail kerka i ona ko nego vlaknesta.
-Ne znaes dali da se smees ili da places:icon_frow
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
:eek:ftopic:

temava e jeziva!
+ ova e bolest , poremetuvanje, a ne e misterija.

kluc da se stai na temava
 

Zic

Dragon Slayer
Член од
24 март 2007
Мислења
114
Поени од реакции
1
Мислам дека во Мексико имало цела фамилија со оваа болест,незнам точно но мислам дека беше 5 члена фамилија и момчето било земено во циркус па го крстиле WolfyBoy.
 

USB

Unforgiven
Член од
11 мај 2007
Мислења
241
Поени од реакции
0
Aman be celiov se naeziv jeza me fati koga gi vidov ovie vrkolaci-luge :ija:
 
П

Паспарту

Гостин
ja pa mislev stanuva zbor za vrkolaci ali koa vidov... ccc lugje ova e strasno ne e nikakva misterija tuku kao sto napisa nekoj ova e bolest! stvarno e jezivo da se pisuva za temava
 

Fluffy

Hellraiser
Член од
6 мај 2007
Мислења
1.373
Поени од реакции
16
Не изгледаат најубаво,сироти само они си знаат како им е.
 

EarthSea

Sexy Witch
Член од
28 јануари 2007
Мислења
134
Поени од реакции
1
Па сите приказни имаат по нешто .. Овие луѓе се сигурно причината за ваквите приказни.. Ама па научното објаснување не го исклучува другото објаснување.. Може да има повеќе фактори.. Мене не ми беа језиви, само чудни.
 

USB

Unforgiven
Член од
11 мај 2007
Мислења
241
Поени од реакции
0
I so sega sakate da kazete deka veruvate oti postojat ?:nenene:
 

USB

Unforgiven
Член од
11 мај 2007
Мислења
241
Поени од реакции
0
Aman be greota e toa. Nema li nekoj lek . Ama makar i depilacija da e zaso da ne poarno li e taka da setat :icon_neut.
 

Мартин$

Модератор
Член од
2 март 2007
Мислења
5.234
Поени од реакции
148
Незнам зошто од сите скоро сите, читам: Врколаци, депилации, језиви, болни итн. итн. Ставете се на нивно место. И? Сигурно ќе сакате да се издепилирате, со ласери и какви ми не ти др. работи. Нели? Како шо читав досега... Е и тие сакаат само немаат пари за тоа..Можеби се чуствуваат подобро, од кај знајме? Од ко се родиле такви си се, такви и си се сакаат...Болест? Ова болест? Цук ова мене ми изгледа како генетско пореметување, а тоа не е боолест, ниту пак и тие се пореметени (знаете на кој начин) или болни. Некој кажа насмеани биле на сите слики. И? Шо сеа да плачат? Да се скријат сами да седат? Едноставно да имав некој ваков од фамилија или некој др. близопк би го сакал многу, токму затоа што и би го разбрал. Ова си е мое мислење мислам дека нема потреба од реплицирање, нека останит вака ко шо е...
 
Член од
17 јуни 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
Тажно,ова на никој да не му се посака . .едноставно си изолиран од нормалниот свет.Којзнае како им е на нив:music5:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom