Во која игра сте цар?

^SaW^

^K^B^
Член од
2 јуни 2006
Мислења
892
Поени од реакции
1
Da ti kazam...najdobar sum vo Splinter Cell...mnoguu e dobra!:aplauz:Bravos za tie sto ja napraile...Osobeno tretiot del
 

The Mummy

The world is not enough
Член од
3 мај 2006
Мислења
5.415
Поени од реакции
181
Vo Fifa bev car porano ama zadnive 3 godini nemam nov kompjuter pa nemam igrano niedna Fifa od 2003 navamu.A i za Quake 3 bev super i za NFS ama i toa slabo go imam igrano zadnive 2 godini.Ke bide za nova godina nov kompjuter pa ke se vratime u forma.
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Tablic. Парам парче праам. Сака некој ферка???

:duel:
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Macedonian напиша:
Цар сум за Cossacks и Sudden strike. :motor:
Не заебавај, се игра некаде на планетава козаци освен кај мене... неверојатно :) Иначе слаб сум... ама се изненадив. Ја сум заглаен на стари игри. Не ми се интересни актуелниве. Уште си играм фифа 2002 иако пола од фудбалерите се мртви до сеа :) и една игрица шо се вика Knights and Merchants... e таму растурам.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Вчера дознав дека и во Fifa 06 сум цар...
Играв Челси(јас) против Portsmouth и ги тепав 2 према 1 и тоа со нивен непостоечки гол(не мислам на офсајд или нешо него топката не ни влезе во гол беше на 2 метри од него) :) и тоа на World Class!!

Него Somebody може еден на еден да се пресметаме ? :)
 

Gravity Grave

Voice of the Voiceless
Член од
27 март 2006
Мислења
774
Поени од реакции
11
У сите можни НБА Лајв и Фифа серијали ке играме и на кило крв ако треба:pishtoldz
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Gravity Grave напиша:
У сите можни НБА Лајв и Фифа серијали ке играме и на кило крв ако треба:pishtoldz
Aaaaa...си го тепал Portsmouth на World Class?? :pos:
 

Gravity Grave

Voice of the Voiceless
Член од
27 март 2006
Мислења
774
Поени од реакции
11
Пер, ме подсети на виц сега, вика,
Мујо отишол у Франција, и на враќање Хасо го прашуе:
-Мујо, јеси вид'о Мона Лизу?
Мујо:
-Чуј вид'o!! Јебаво!!:vozbud:

Каков Портсмут, Стефанович секоаш ке добие црвен картон, после све остало е рутина:zlo:
 
Член од
10 јули 2006
Мислења
77
Поени од реакции
0
Abe jas ne igram protiv Portsmouth , igram so Juve protiv Milan na world clas !!!:) probaj da vidis kako...:)

ps. koga sakas ke ti igram :)) i na paricki ako sakas :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom