Во која игра сте цар?

Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Значи која игра ја владеете,лом праите...без разлика дали на sp или mp(сингл или на нет)??:zlo:

Јас да почнам....У Quake 3 na DM17 сум цар со rocket launcher...поготово у гужва
во Pro Soccer 5ka лом праам време е Гардиан да признае :)
Unreal 2005ка на CTF ми иде...море не ми иде све убијам:pishtoldz
Кантер на Dust2 со добар тим...летаат убиства(имам риплеј од ентер турнирот за доказ)
Дота со некои херои(Bane Elemental на пр) сум IMBA односно beyond Godlike(нема смрт тука)
У Most Wanted цар(помината со чкарт коли)
Prince of Persia(сите три) цар
Има уште многу...пишете вие па ја ќе се убацам пак

И секако...Solitaire цар...можам било кога од прва да ја пројдам :)
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.181
Поени од реакции
3.068
Dota играм јако ама скоро во секоја игра сум добар
 

tha CaspeR

NV.mk
Член од
1 мај 2006
Мислења
1.509
Поени од реакции
157
Г е Џ о напиша:
Dota играм јако ама скоро во секоја игра сум добар
А бе Геџо јас мислам дека ти си правиот дечко! :tapp:

Цар... хммммм... па незнам... не се сметам за цар, пошто знам дека не сум... т.е. знам дека сигурно има боље некој од мене у одередена игра... Можам да се пофалам ко исклучиво добар играч на:

Call of Duty (сите, ама сингл)
Quake (4, исто сингл)
The Chronicles of Riddick: Escape from buchers bay (my favourite :))
Age of Empires (сите, особено 3ката)
[SIZE=-1]Counter Strike: Condition Zero
[/SIZE]
[SIZE=-1]Medal of Honor 3 (сите, сингл)
[/SIZE]
 
Член од
22 јули 2006
Мислења
1.265
Поени од реакции
36
Nikoj od vas ne znae bolje od mene da igra Red Alert 2 ili Yuri's revenge, toa vi garantiram :pishtoldz Mozda i znae, ama do sega ne se nasol nekoj takov junak :duel:
 
Член од
16 февруари 2006
Мислења
2.830
Поени од реакции
19
ЈАс не сум цар....не знам ни една игра да играм асолно :toe: :)
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
939
Пред 1 година лом правев кантер, рефлексите ми се останати сеуште....се надевам :zlo: па кој сака да се пресметаме:pishtoldz
 
¯

¯\_(ツ)_/¯

Гостин
brat Mac)) da dajt gospod protiv mene da igras kanter,unreal,ako sakas i pop1,2,3;i plus fifa 06 site drugi koi ti gi napomena ne mozam da gi podnesvam
za kanter refleksite se nadevam seute mi se na raspolaganje :)
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
61
Hitman 1,2 и 3.Сите делови ги имам свртено без проблеми,и сеуште си ги играм од разонода.

Ко за женско,подобра сум од половина машки во оваа игра.:pipi:
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.768
Поени од реакции
33
Томб Раидер

Емпајар Ерт

Ејџ оф Емпајарс
 

Ilidan

ак
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.574
Поени од реакции
5
абе за цар она баш цар Ѕвер непобедлив нигде не сум ама за добро да играм знам
Halo Сombat Evolet
Age of Empires (втората)
и знам да играм така-така
warcraft III Frozen Throne (на градење)
 
Член од
11 август 2006
Мислења
26
Поени од реакции
0
ne igram mnogu igri ama vo dota i ogame mozam da se pofalam so iskustvo
 

DaSiDe

Born Crazy Lived Insaine
Член од
6 март 2006
Мислења
120
Поени од реакции
0
А Dota растур праев макар шо два месеци неам играно Quake 2,3 обавезно , Half-Life , Counter Strike , Read Alert 2 , Starcraft broodwar,
warcraft 3 Сега во некој од игриве можит сум послаб зш не сум играл кузнајт колку време ама за една недела влегвам вшема
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.749
Поени од реакции
200
Пред неколку години кога беше хит Unreal Tournament праев ршум на Morpheus стазата.... а у последно време не се бавам многу со игри..... али цар сум у Solitaire :pos:
 
На врв Bottom