Во која игра сте цар?

Член од
21 декември 2005
Мислења
661
Поени од реакции
7
car sum u site igri so vozenje osven moto GP a i u kanter moze da se kaze deka me biva
 

Zer0_CooL

F.U.R.
Член од
19 мај 2006
Мислења
45
Поени од реакции
0
Hitman (сите делови), а друго ништо немам фатено да играм во последно, па така да појке за ништо не ме бива :)))
 

Manga

Golem alat
Член од
21 април 2006
Мислења
7.656
Поени од реакции
4.713
GTA VICE CITY , Age of emires 3 i definitivno NFS most wanted
 

KaiTekk

R&B boy
Член од
17 март 2006
Мислења
1.045
Поени од реакции
22
Mac)) напиша:
Вчера дознав дека и во Fifa 06 сум цар...
Играв Челси(јас) против Portsmouth и ги тепав 2 према 1 и тоа со нивен непостоечки гол(не мислам на офсајд или нешо него топката не ни влезе во гол беше на 2 метри од него) :) и тоа на World Class!!

Него Somebody може еден на еден да се пресметаме ? :)
најголема победа ми е 7:0 против Англија на легендарна класа. Минатата година се слизнав у четврфинале на квалификации на World Cyber Games изгубив од еден у група што бевме. Мац сакаш да играме?
 
Член од
24 август 2006
Мислења
53
Поени од реакции
3
Prince of persia!!!:vozbud: Сите три дела се закон.Комбоата ги научив на памет!Сите три дела по пет пати ги свртев!Закон игрица Слушам Ubisoft најавуваат нова трилогија PoP!Едвај чекам да ми падне в раце:zlo:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
KaiTekk напиша:
најголема победа ми е 7:0 против Англија на легендарна класа. Минатата година се слизнав у четврфинале на квалификации на World Cyber Games изгубив од еден у група што бевме. Мац сакаш да играме?
Обавезно чоек играме само симултано да се пресметаме и у двете и Про Сокер и Фифа...пошто у про сокер сум 20 пути боље...Еве ќе договориме дојди кај мене иам џојстик пошо си класа нема да ти смета нели :)
 

back_rest

ex mod coder
Член од
19 јули 2006
Мислења
1.590
Поени од реакции
106
во времето кога бев гејмер: Quake III Arena
 

dungeon master

Милиционер
Член од
14 февруари 2006
Мислења
793
Поени од реакции
18
Ima li negde da se igra mrezno igra so avioni, nekoja dobra simulacija, d se proba covek na covek a ne samo protiv kompjuterot. Samo ne znam zosto retko ima nekoj zagrean po vakvi igri, a i da odis vo igracnica nemaat joystici
 
Член од
8 јуни 2006
Мислења
131
Поени од реакции
1
viktorgg напиша:
Не заебавај, се игра некаде на планетава козаци освен кај мене... неверојатно :) Иначе слаб сум... ама се изненадив. Ја сум заглаен на стари игри. Не ми се интересни актуелниве. Уште си играм фифа 2002 иако пола од фудбалерите се мртви до сеа :) и една игрица шо се вика Knights and Merchants... e таму растурам.
Knights and Merchants hmmmm stara igra.Sum ja igral na pentium 1:D!Si ja prevrtel li?Jas site 20 stazi!
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
93
Поени од реакции
0
Во Дотта и Варкрафт усвари дота е стаза па затоа ке речам во стазата Дотта
 

sm1le

Sex Machine
Член од
26 јануари 2007
Мислења
62
Поени од реакции
2
за кантер сум ептен добар. пошо играм од 5 одделение, а исто така и NFS сите дела ги обожавам и ги играм многу добро
 

Kajgana Shop

На врв Bottom