Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Ц ц цц .. те сакаммммммммммммммммм ненормално ногооооооооооооооооооо...

не се опишува .. колко е тва ного...

фаљаш ми покрај мене... сакам да сум со тебееееееееееее ...
Те сакам најного од се.. не знам шо ке праам ако биде нешто ... златцеееееее сакам теееееееееееееее сакам тееееееееееее сакам теееееееееееееее... нека знаат сите бее сакам те.. мој си! и точка.!

love you..! :back:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
О, боже, зарем и јас?Кругот така се вртииии...
Не заслужувам вакви убавини:pos2::pipi:!
Патем...Фала што беше искрен...
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
ако случајно ова ми е последен ден од животот сакам да знаеш дека ти си единствениот што некогаш сум го сакала, единствениот за кого би вределе моите солзи, единствениот што ме остава да се исплачам а потоа ми ги брише солзите, единствениот што ме знае подобро отколку што се знам сама, единствениот што ме сака онолку колку што и јас го сакам, единствениот што знае да ме насмее и во најтешките моменти, единствениот со кој сум седела до изгрејсонце во прегратка..сонце, ти си единственото нешто што ми е потребно во мојов живот!те сакам препрепремногу, не знаеш колку многу:back:
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
456
И јас те сакам премногу:back: немав кредит да ти вратам вчера, а знам дека тука ќе прочиташ:)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
3 месеца, добро е пројдоа некако, карање мирење, ке видиме уште колку ке траеме, :pipi:
 

Sk girl

Not Perfect
Член од
6 јули 2008
Мислења
431
Поени од реакции
15
Eh 13 meseci od nasata vrska se pravat tokmu deneska.Preubavi, nezaboravni 13 meseci...ah zlato moe mi te sakam beskrajno mnogu i se nadevam deka ke ostaneme zaedno no so Gospod napred i so pomos na nego i nasata ljubov se moze da se sluci.Te obozavam prosto kazano i so tebe sum najsreknata devojka na svet da znaes...pa ajde da imame uste mnogu mnogu mnogu pominati meseci pa i godini zaedno i zaedno da gi ispolnime site nasi sonista...mwwwaaaahhh:love1::love3::love2:
 
Член од
9 март 2008
Мислења
184
Поени од реакции
4
Уште не ми се верува што се случи но ете таков ти е животот не можеш секогаш да имаш се што ке посакаш го прочитав негде ова па незнам зашто морам да го напишам можеби зашто секогаш ќе ти бидам благодарна за некои работи:"Сите ние сме инвалидизирани и искривени.Повеќето од нас очајнички се трудат да ја истераат својата обезличеност од видикот и од мислите.Алхемијата на душата ги претвара нашите страдња во зависности,чиреви,мозочни удари дури и војни.
Но еден мал број луѓе кои слободно можеме да ги наречеме ангели се појавуваат непредвидливо во нашите животи и не спречуваат да бегаме од себеси .Седејќи ранета и сама знаев дека барем имав среќа да најдам еден ангел.
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
за момент помислив дека фудбалот ти е поважен од мене, иако знам дека не е така:kesa: сега сфаќам дека тоа само си го умислувам во мојата глава, ти сепак(за среќа:)) ме сакаш повеќе од фудбалот, повеќе од се:pipi:
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
Не го очекував ова од тебе :( што се случи зошто не ми кажеш имам право да знам :(
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.202
Поени од реакции
1.943
ццц...не знам дали да се смеам или да плачам...зошто никогаш не ми кажа дека плаќам во погрешна валута?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom