Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Ги имаш најубавите подочњаци.....:pos2:

Те сакам нај нај најмногу:back:
Sexy voice :) ....тоа вчера не беше ништо, да ми ги видеше сабајле кога станав од спиење волшебни ми беа :pos: и сега се добри, уште држат статус на секси подочњак :pos2:
*исто :back:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Значи некогаш стварно правиш да се осеќам како да не постојам.
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
..ти кажав. Мислев дека поубаво ќе си поминам.. али нема врска. Друг пат.
 
Член од
23 јануари 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
Lele snosti se zapoznav so najuboto deteeeee:) Mn mu bilo milo so se zapoznavme:) Aj ke vidime so ke e zdravje:vozbud:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Болен лежам Мамоооо мори
Срцето ми гории, срцето ми гориииииии
Милка не ми збори
Милке душо срцето ме боли мамо милкааааааааа што ми сториииииии

Ах лелеле
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
62
Поени од реакции
0
Sakanjeto e navika, a kako sto ima navika ima i odvika :toe: Ke se potrudam da se odviknam od tebe ama te molam ne go sledi ti mojot primer :smir:
 
M

**MEMORY**

Гостин
Пепе ги сака бисерите, бисерите го сакаат Пепе...
А Весна го сака Зоки :wub:
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Разговарам со личноста која ме познава скоро толку добро колку што се познавам себе, ја боли, ме боли и мене ... ме боли толку многу, за сите рани и удари кои додека ги примав велев дека се гребнатинки, за оние кои се покриваат со малку повеќе пудра и насмевка на лицето.Толку многу конци имам на себе што веќе не личам на човек, туку на плетена кукла.
Се фатив сама себе зборувајќи и го тоа што јас сама го негирам во последниве неколку години ... дека сите не боли и дека сите правиме нешто за да се справиме со тоа.Како смеам да ги обвинувам луѓето затоа што се решиле да направат нешто со својот живот без мене?
Како смеам да ги обвинувам луѓето дека се кукавици, КОГА И ЈАС СУМ БИЛА?
Како?
И велам, само не престанувај да се бориш, те молам, разбирам, јас престанав да се борам, јас заборавив дека љубовта беше нешто за што се бориме и крвариме и сме среќни што тоа сме го направиле.
Се претворив во фембот ... чист пример за фембот и убаво ми е, но колку и да ме боли, не се откажувам од љубовта, не се откажувам од болката и од сите рани кои тек допрва следуваат.
Морам да простам за да продолжам ... можеби конечно тоа е вистинската работа која треба да се направи.

Време е за љубов!
 
Член од
30 јули 2007
Мислења
62
Поени од реакции
0
Nadezta posledna umira. A koga ke umre, ostanuvam samo jas da ziveam. Sama vo ovoj surov svet. Jas, i ti vo moite misli, ama nikogas poveke do mene vo realnosta. Samo vo moite misli...
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
сеа, или да или не! не ми прави така ако одговорот е не!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom