Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.
С

Сатори

Гостин
~*~

Морам да си заминам од гробиштата ... but I'll never let go, you are the best thing that ever happened to me and I'm thankful for that!
I'm thankful.

Прости што се сеќавам, кога треба да сонувам.:cry::cry::cry:
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.785
Поени од реакции
4.028
kako mozese vakvo nesto da napravis? ne imas pravo ti ne si kako nego ti si mnogu polos...i pisa deka ja sakas...ako ja sakas togas ne mi e jasno zasto ne mi kazes kako stojat rabotite,mozese da mi objasnis deka she's the one...ke razberev...ama ne se dovolno silen da se soocis toa e tvojot problem...ili gresam...mozebi sakase da si poigras,i taka od damna go nemase napraveno toa...sega vo moi oci padna mnogu nisko,ne vredis voopsto,ne vredis da se zamaram so tebe...this is it...tuka JAS stavam kraj......a znaes sto e smesnoto?sto navistina se trudev okolu tebe,navistina sakav da te napravam sreken...sakav da svatis konecno kako e nekoj da te dovede do vrvot,mislev deka zasluzuvas....a i ke se potrudev,navistina ke napravev se...ama sega mi e jasno,i ti si ist ko site...a ne sakav da te stavam vo toj kos,ama si go pokaza liceto....samo kaj ti teknuvaa site muabeti...ustvari znam...pameten si ti...znaes kako da ne motas...aj jas svativ na vreme ama ona...e nejze kako ti uspeva tolku da ja motas ne znam...mora da ti cestitam...i sekogas pravis ona da se cuvstvuva kriva...znam,znam istoto mi go pravese i mene...ama veke ne...

sega idam da se isplacam...ama ne...nemoj da mislis deka ke placam za tebe...ke placam zs bev tolku naivna i ti veruvava na site "ne sum jas takov,nema da go iskoristam toa"...ili "go cenam toa sto bese iskrena"....bla bla bla...aba sekoja cest...treba da si talent za da osmislis kako da motas dve i da pravis i dvete da ti se ponizuvaat...mora da se cuvstvuvas mokno...epa dosta ti bese...jas se otkazuvam....
samo steta sto sega te gledam razlicno...sega si podole od koga i da si bil,wow od najvisoko padna najnisko....epa pamet za sledniot pat...izgubi nesto sto ti bese na posluzavnik servirano...samo trebase da go napravis vistinskiot poteg...kako bese ona...ramisli 2 pati pred da reces ili napravis nesto...sega site tvoi zborovi ne mi znacat,se padna vo voda.................................................
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Because I love you
And I’ll do anything
I’ll give you my heart, my everything
Because I love you
I’ll be right by your side
To be your light, to be your guide
 

Вампирката

Well, I tried to say there's nothing wrong with me
Член од
20 мај 2006
Мислења
3.819
Поени од реакции
95
no body knows it but you got a secret smile and you use it only for me!:vozbud:
 

*^Ѕверче^*

**InVaLid TiTle**
Член од
15 февруари 2008
Мислења
168
Поени од реакции
10
Дека те сакам, дека те сакам нај нај нај нај најмногу на свет....знаеш нели?

ПС. знам дека ќе прочиташ хехехе :love2::love2::love2:
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
The what? Не си нормална не си.
 
E

`EsCaPe`

Гостин
Те Сакам многу ..и убаво беше деновиве без нервоза како обично ..и не сакам да правам проблеми и нервози кога е се Ок ..ама кажи ми бе , те молам , колку време поминуваш со нив , а колку со мене ?!?! ..Не си фер , ама ич.
Трпам јас , не сакам да правам проблеми кога се е Ок , кажав еднаш , ама имам чувство дека ќе пукнам кога-тогаш..
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Колку беше рпекрасно и истрипано во исто време!
Миу! Фала :*
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Ахх, I can't wait for tomorrow.:zlo:
Те сакааам!!! :back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom