Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
ајдеее,доаѓај....сакам да те видам! ми фалишш, иако вчера си поминав најубаво на свет со колегите, сепак ми фалеше ти покрај мене...те љубам брле брливо мое!:pipi:
 
Член од
21 јули 2007
Мислења
56
Поени од реакции
0
Srcka fala za prekrasnata vecer.Se nadevam deka ovaa ke bide uste poubava.
 
K

**KukLi4ka**

Гостин
Ме изненадуваш!...позитивно...најпозитивно...:back:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Место да ми дадеш да ти објаснам што како,и да се каам за моите постапки човек сум грешам,и ти не си цвеќе за мирисање,никој не е,љута си биди до крајот на својот живот,јас колку сум разбирлив колку да ти кажам дека сум згрешил тебе тоа не ти е битно.Ослободи се од тој гроб што ти го наметнав ослобиди се биди своја не ми биди девојче прифати да се видиме за последен пат и да разрешиме.Ако не сакаш да се соочиш со мене тогаш си кукавица.
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Го обожавам секој дел од тебеее!!!!Вчера,иако лежевме со уште 8 души,ми беше преубаво кога ме гушкаше и чешкаше по коса.
 

Mesaja

Dot.
Член од
14 јуни 2005
Мислења
5.532
Поени од реакции
16
...синоќа ги сонував моментите...
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Супер ми е разговорот со тебе и сакам да те видам...
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.596
Поени од реакции
13.281
не заборавај дека заборавените никогаш не ги забораваат оние кои што ги заборавиле
 
С

Сатори

Гостин
Хммм...жал ми е што сум кучка, морам да бидам.
Б.т.в. Мислам дека треба да си најдеш некоја...ти треба девојка, сериозно.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
239
Поени од реакции
5
Don't ever make me feel insecure, coz i hurt... And i love u that much that i can free you... :back:
 

SANCTIMONIOUS

Мејд Ин Мацедониа
Член од
21 март 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
9
ми недостигаш, сакам да сум до тебе, да трчаме заедно покрај плажа...
се прашувам дали ова е само една мала летна авантура или ???
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Ke ti dojde pamet koga-togas. Samo se plasam da ne e prekasno. I pokraj toa sto se lupam od zemja i vikam deka sakam da ne te sakam i sakam da te zaboravam i da ti vratam za toa sto se ponasas vaka prema mene, sepak kako pominuva vreme strav mi e da ne se ottrgnam od tebe, da ne pocnes navistina da mi stanuvas odbiven, pa da ja propustam sansata pak da pominuvam niz istite ubavi momenti so tebe. Kolku i da vikam deka ne mi bilo super-ke lazam. Mi nedostiga se toa sto go imav so tebe. Prekrasno bese i ne se zaborava. Pa i vo idnina da nema veke nisto megu nas, blagodarna sum mu na Gospod sto mi dozvoli da uzivam vo zivotot i da znam sto znaci da bides pazen, cuvan.... Srekna sum sto pominav niz takvi momenti i sto imav sansa toa da go proziveam :back:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
ме вадиш од такт... а уште пострашно, ме игнорираш и ме лажеш... тоа ме уништува!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom