Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека ... [стара]

Статус
Затворена за нови мислења.

Kir4e

OdPrilep Ebago
Член од
1 февруари 2007
Мислења
269
Поени од реакции
5
Dali znaes kako Gledam na tebe ? ihh tesko mi e da ti kazam ..................... koj da zae deka vaka ke poluram ? :)
 
Член од
22 мај 2007
Мислења
43
Поени од реакции
2
sakam da kazam...momentalno sum 200km oddalecen od devojkata sto JA SAKAM NAJMNOGU OD SE i NENORMALNO MNOGU MI NEDOSTIGA...se cuvstvuvam prazno i tazno sto nemozam da ja gusnam i baknam...edvaj cekam da se vratam utre vo SK i prvoto sto ke go napravam...gi frlam kuferite i odma odam kaj nejze doma...da ja GUSNAM I BAKNAM...premnogu mi nedostigas zlato moe i TE SAKAM NAJMNOGU OD SE!!!miss u & lav ya***
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
златооо.... те сакааамммм.... фала ти за прекрасната вечер :gze:
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Можеш да ги имаш М и М знам дека тоа го сакаш.
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
11
Поени од реакции
0
g

Ponekogas e dobro vaka znaes------->nekoj ednostavno da te potseti deka postois.Fala ti sekerce za prekrasnata i nezaboravna vecer. Sakam uste takvi. Edvaj cekam pak da te vidam :back:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Реков пред да излезам ке биде посебна нок...
И беше во раните утрински часови се појави ти....
Ммм те немаше долго време...
ме изненади фала и. а и викаш си почуствувала некаква енергија.. .... за ова ми должиш големо објаснување..:) и честитки за новостите
 
Член од
8 април 2007
Мислења
725
Поени од реакции
6
Si rekov samata na sebe deka nikogas poveke nema da pisuvam nisto za tebe, deka toa so go napisav pred mesec dena bese poslednoto,ama tolku bese nemozam poveke da izdrzam...neznam kako seuste moze ova da mi se slucuva daleku sme, tuka ima mn lugje koi vredat da im obratam vnimanie no seuste neznam zosto mi smetas, kako mozes da si tolku jak i non stop da mi setas niz mislite...pa ne se izmori li veke? Neznam dali ova e ljubov, mislev deka ne e, mislev deka e zanes i se nadevav brzo ke mi mine no sega gledam deka ne bilo taka, gledam deka mi znacis mn poveke otkolku sto mislev..mi nedostigas a najzalosno e so pocna i da izbleduvas i pokraj toa sto nekogas ke te vidam na slika, sepak ona sekavanje na vistinsiot ti mi e nekade daleku, daleku kolku sto sum i ja...mn mi falis i sakam da te vidam samo da te vidam barem na minutka i pak da zaminam...no znam deka ne e mozno...sekogas sakav da veruvam deka "Impossible is nothing" ama sega svakam deka ne bilo taka....Te sakam:back:
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Леле мило,ми го разубави утрото најмногу и станав од креветот со огромна насмевка...И јас тебе сонце мое:back:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
31
Поени од реакции
0
ne spiev cela vecer zaradi tebe...a se tesam deka nisto ne mi znacis..
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Paaa fak ju vekje ednash ! :) Ne si do mene evo momento ali zeshtinava vo mene pechi kako nikogash do sega .. zar mislam na toa sho ke buide vecehrva ? Mozebi .. :D mh mh mh
 

PiNkGiRl

Queen of rain
Член од
14 јули 2006
Мислења
2.717
Поени од реакции
8
Ме нервираш кога си таков....
 

Necrophilia

Night date without obligations, one night only
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
те љубам мило... се надевам дека вечер ќе бидеме повеќе од 2 саати заедно и ќе си поминеме убаво...
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Мило бе...зашто ми правиш така,а знаеш дека немам срце да ти бидам лута...баш си педерче:)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom