Вонземјани, НЛО...

Верувате ли дека постојат вонземјани?

  • Да

    Гласови: 1.725 79,2%
  • Не

    Гласови: 452 20,8%

  • Вкупно гласачи
    2.177
П

Паган-др

Гостин
Четири непознати летачки објекти над Лондон со мобилен телефон снимил градежниот работник Дерек Бурден. По неколку дена додека ги прегледувал снимките забележал на фотографијата нешто необично.
Додека работел на изградба на зграда на 16 кат ги направил фотографиите сакајќи на својата сопруга да и ја покаже панорамата на Лондон.
Бурден тврдел дека не станува збор за рефлексија на светлината бидејќи снимал на отворено.
“Јасно се гледаат четири летачки чинии со иста големина. Кога им ја покажав снимката на колегите на градилиштето, беа запрепастени“, изјавил Бурден за „Дејли Мејл“.




A1
Сликите ги нема да ги видиме?
 
Член од
12 март 2009
Мислења
11
Поени од реакции
0
i vo gevgelija sleta nlo!!! nezz pred kolku vreme bese zma sum sigrren deka...
 
Член од
28 јануари 2009
Мислења
238
Поени од реакции
37
Абе наставничката по хемија од основно има видено јас и верувам
Па постојат многу слики на кој е фантено нло али уште нема никој докажано (сем наставничката):pos2::pos2:
 

Fama

Bombin' thru the speakaz
Член од
10 февруари 2009
Мислења
518
Поени од реакции
19
Не знам само до кога ќе ги лажат луѓето со вакви работи.. како може да го снимат тоа ''вонземјанско суштество'' од толку мала далечина.. од каде би знаеле они дека тоа суштество не може да ги нападне.. некако не ми е логично, а и сликата не е баш најуверлива дека тоа суштество би можело да биде вонземјанин. Така да ова видео кај мене не поминува..:icon_conf
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
јас лично имам видено на одмор во ибиза ама ова баш интересно
 

Вештица

love&reason
Член од
2 јануари 2009
Мислења
1.524
Поени од реакции
856
Во бесконечниот универзум сигурно има вонземјани.
Но не верувам дека имаат дирекно влијание врз нас. Имам слушано секакви теории, од скиентолози, па пирамиди, Маи, Атстеки, дека сме биле нивни робови, дека дупката во еволуцијата е всушност размножување со вонземјаните, се и свашта.
Доколку имале директен контакт, нели би требало да има инвазија, па уште како што објаснуваат дека имале понапредна технологија од нашава мислам дека немаше да биде баш табу тема.
Вонземјани има, ама изгледа виделе што ѓубриња сме па не се замараат многу со нас.
Не се врти се околу нас....
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
ова за жената ми личи на лага таа:uvo:
 

Mr.Tasev

Расад за лопате
Член од
30 ноември 2008
Мислења
271
Поени од реакции
76
ми личи на она вонземјанинот од цртаните филмови
 

ArhangelOFDeath

Immortality
Член од
3 септември 2008
Мислења
1.906
Поени од реакции
126
Да бе има 100% сум сигурен.Некни нешто зелено излезе од река.Незнам дали беше марсовец или жаба
 
Член од
10 јануари 2009
Мислења
289
Поени од реакции
3
i toa orginal od crtan film.........ke reces vo makedonija nema rabota.......abe vidi kakvi bezrabotnici ima so nema so da prat pa si pravat filmcinja.....odd kaj znaes moze nekoj ke im poveruva i op paricinjaaaa.......
 

Kajgana Shop

На врв Bottom