Веб дизајн, ваши страни

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Супер е дизајнов, ми се допаѓа.
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Jane напиша:
Еве ја и мојата страна направена во dreamweaver. Ја направив за да ми донесе повеќе реферали.
http://makedollars.50webs.com/
Ми изгледа како некој Pop-up само реклами :icon_lol: Иначе добра е, доста анимации...
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
deXterche напиша:
Ми изгледа како некој Pop-up само реклами :icon_lol: Иначе добра е, доста анимации...
Сакаш да кажеш дека се отвараат Pop-up и реклами на странава? Кај мене досега не ми се појавиле.
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Jane напиша:
Сакаш да кажеш дека се отвараат Pop-up и реклами на странава? Кај мене досега не ми се појавиле.
Нели секоја pop-up реклама е ко демек да се збогатиш брзо... и што ти знам такви работи. Така и ова ко отворив Make money:) Me сваќаш. Инаше вака е добар на изглед
 

Jane

Кајганџија
Член од
5 февруари 2006
Мислења
3.394
Поени од реакции
114
Ааааа... Те сфатив. Јас помисли кога ја отвараш страната ти се отвараат Pop-up прозори и такви глупости. Едвај најдов бесплатен хостинг кај што нема никави глупости освен тоа што ти ќе им го дадеш.
 
Член од
6 февруари 2006
Мислења
94
Поени од реакции
1
Фала :)

.be доменот (белгиски, очигледно) беше бесплатен од декември до крајот на јануари, имаше акција за промовирање на доменот и можеше бесплатно да се регистрираат до една година. Нема веќе, за жал.
Сега скоро планирам да си земам .com за сите сајтови, за слободно да можам да ги промовирам сите заедно со новиот, кој е малку поголем проект :)
 

Warrior

Born to laugh
Член од
15 декември 2005
Мислења
375
Поени од реакции
3
Jane напиша:
Друже биди појасен, не те сфаќам, у добра или у лоша конотација си го напишал ова?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom