Вашите негативни особини?

Член од
5 април 2009
Мислења
874
Поени од реакции
75
Премногу сум пристрасна за некои луѓе(..и едноставно не можам да издржам доколку каже некој нешто лошо за нив па макар и да се работи за некоја личност од областа на музиката,филм,спорт итн..Тоа ме прменогу нервира кај мене..Ама,не можам да го сменам..Се мразам себеси што сум ваква..:pipi:
 

i5.

Форум Џедај
Член од
12 април 2010
Мислења
201
Поени од реакции
90
Ги мразам цпб:tapp::tapp::tapp::tapp::tapp:
 

hellboysk

Зависник
Член од
11 април 2010
Мислења
39
Поени од реакции
1
Тврдоглав ненормално голем инат љутко невиден и многу побрз јазик од мозокот. :uvo:
 

~angela~

mladiot matematicar
Член од
29 август 2008
Мислења
226
Поени од реакции
25
хах барем некои луѓе си ја кажуваат вистината само што се премногу благи кога се оценуваат сами себе, така да најубаво некој што те знае добро, да ти каже што како
иначе за мене:
-премногу чувствителна (што мн и не чини)
-премногу се лутам за ситници (исто не чини)
-премногу сум добра, да не навредам некој ако кажам нешто (исто така не чини)
-премногу попуштам за се (не чини)
 

Milla*

100% Milla
Член од
15 јуни 2009
Мислења
254
Поени од реакции
41
Многу сум неодговорна и нешто што ќе го посакам и ако не се оствари во моментот се нервирам и сум ужасно негативна личност цел ден и сите ги нервирам околу мене :(
 
P

PewDiePie

Гостин
Многу брзо се лутам,и знам да сум љубоморен во врска :uvo:
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
нестрплива сум мн, и негативна сум мн често за се и мн срамежлива и знам дека со ова сите ги нервирам околу мене.....и секогач мислам дека на др им сметам дека сите се подобри од мене....
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
хах барем некои луѓе си ја кажуваат вистината само што се премногу благи кога се оценуваат сами себе, така да најубаво некој што те знае добро, да ти каже што како
иначе за мене:
-премногу чувствителна (што мн и не чини)
-премногу се лутам за ситници (исто не чини)
-премногу сум добра, да не навредам некој ако кажам нешто (исто така не чини)
-премногу попуштам за се (не чини)
Тоа не се негативни особини, твоја негативна особина која сакаше да ни ја покажеш (очигледно) е нарцисоизмот. Ама не се секирај 98% од луѓето денеска се преполни себе, такво ни општеството. :wink:
 

~angela~

mladiot matematicar
Член од
29 август 2008
Мислења
226
Поени од реакции
25
Тоа не се негативни особини, твоја негативна особина која сакаше да ни ја покажеш (очигледно) е нарцисоизмот. Ама не се секирај 98% од луѓето денеска се преполни себе, такво ни општеството. :wink:
не знам зашто мислиш дека сакам да кажам дека сум нарцисоидна, но јас би рекла сосем спротивно и сите што ме знаат можат да кажат дека не сум ни Н од нарцисоидна :toe:
 

L-A-V

who cares? =)
Член од
2 декември 2008
Мислења
477
Поени од реакции
57
мрзелив в крај :kesa:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom