Вашиот TIMELINE на Facebook!

V

Vollstandig

Гостин
Па као ми се с`сна мислев ќотек ќе изедам, од кај да знам шо badass човек е од другата страна на твојот профил.
Го копирав насловот на темата и зато испадна така. Никој не е фраер по тастатура или со caps lock пишување, фраер се докажува на дела а не на форуми. Поздрав.
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
A зошто неможи да се сокријат сликите како шо беше порано т.е. без времеплов?
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
оти е суратбук :tapp: стај слика смени cover и сеа де скриј се слико! неможе бе! :mad: срање разбираш
Добро бе те прашав како чоек и одговори така, а не да се прајш овде којзнае кој смотан еден.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom