Вашиот TIMELINE на Facebook!

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.016
Поени од реакции
22.913
Како се активира чудово?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.410
Јас си најдов една слика со дечко и девојка како се бакнуваат седнати на трева во близина на Лондон Eye и си ја ставив за кавер. Многу убаво изгледа.:love:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Јас си најдов една слика со дечко и девојка како се бакнуваат седнати на трева во близина на Лондон Eye и си ја ставив за кавер. Многу убаво изгледа.:love:
Pics or it didn't happen!

Јас уште немам, се додека не ме присилат ваљда. Немам време да се замарам. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom