Вашиот outfit

Член од
22 април 2022
Мислења
2
Поени од реакции
1
Во оваа тема ќе треба да постирате слики од вашиот аутфит(што вие најчесто носите).
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Во оваа тема ќе треба да постирате слики од вашиот аутфит(што вие најчесто носите).
Интересно, само да не се претвори во тема со навреди :) Дали би почнала?
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Во оваа тема ќе треба да постирате слики од вашиот аутфит(што вие најчесто носите).
треба моја лична слика или може од нет да симнам некоја....и да прашам дали аутфит за на работа, за излегување, за на прослава?
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
треба моја лична слика или може од нет да симнам некоја....и да прашам дали аутфит за на работа, за излегување, за на прослава?
па јас го разбирам како твој личен аутфит, е сега не мора на тебе да е облечен, можеш и на кревет да го ставиш и сликаш :)
за било која прилика, само да се нагласи
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
па јас го разбирам како твој личен аутфит, е сега не мора на тебе да е облечен, можеш и на кревет да го ставиш и сликаш :)
за било која прилика, само да се нагласи
Па тогаш го обрав бостанот, некој ке ме познае по аутфитот од свадба, ќе ме познае по гардеробата :eek:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.565
па јас го разбирам како твој личен аутфит, е сега не мора на тебе да е облечен, можеш и на кревет да го ставиш и сликаш :)
за било која прилика, само да се нагласи
Подобра визуелизација на изгледот ќе имаме ако знаеме како ни стои на телото. На пример ако ниска, дебела со нозе ко буриња облече минич ќе изгледа ужасно колку добар и да е миничот :icon_mrgr:
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
7.056
Поени од реакции
13.554
Подобра визуелизација на изгледот ќе имаме ако знаеме како ни стои на телото. На пример ако ниска, дебела со нозе ко буриња облече минич ќе изгледа ужасно колку добар и да е миничот :icon_mrgr:
без навреди, така?
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Подобра визуелизација на изгледот ќе имаме ако знаеме како ни стои на телото. На пример ако ниска, дебела со нозе ко буриња облече минич ќе изгледа ужасно колку добар и да е миничот :icon_mrgr:
Дај слика да го видиме твоето змиско тело:свиркам:
Автоматски споено мислење:

Со менѓушите е утната работата, не носам воопшто.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.285
Поени од реакции
22.565
Дај слика да го видиме твоето змиско тело:свиркам:
Ќе се извадиш од памет, ќе треба да ти бараме поп и оџа за да те лечат од уплав.
Нема да сме во можност да ги читаме овие мудри досетки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom