Вашиот Linux Desktop

ElektriX

Велешанче :)
Член од
30 март 2007
Мислења
127
Поени од реакции
3
Barav vakva tema no ne najdov,pa ajde,po eden screenshot site :)

eve go mojot...
 

Attachments

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
ElektriX ... ептен си го украсил ти бре :)
Бтв... имаш инсталирано Beryl ?

Еве го мојот десктоп

 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Negatifo ... е како вака сликаше... ако не е тајна :) Кај мене ако ја направам вака со 3D несака да ја слика... да удрам и ја една ваква слика. :S :)
 

Negatifo

...keep Jazzing...
Член од
25 мај 2005
Мислења
180
Поени од реакции
4
Negatifo ... е како вака сликаше... ако не е тајна :) Кај мене ако ја направам вака со 3D несака да ја слика... да удрам и ја една ваква слика. :S :)
Па ништо посебно не правам, кога сум на десктопот го задржувам скролот од глуфчето и стискам Print Screen. Ајде проби па да видиме :)
 

SkyDriver

Would like my bananna ?
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.140
Поени од реакции
221
Абе моја грешка било ... јас сум ја збркал работата затоа не сакало... еве како испадна сега :)

 
На врв Bottom