Вашиот Linux Desktop

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.867
Поени од реакции
1.407

Одсекогаш ми бил среден лаптопот, позадината многу си ја сакам. Дрим гирл:love:
 
На врв Bottom