Вашиот најдолг и најкраток секс

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Најкраткиот околу 5 минути, најдолгиот 2 часа и кусур.
Траело и подолго ако има уште 1-2 тури, ама говориме за секс без свршување, така?

Значи, најкраткиот ми беше првиот пат... Најдолгиот ми бил нешто повеќе од два часа. После цели коленици ми беа изљуштени, бев преморен, ми трепереа нозете и испив околу 2 литри пепси.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
иначе ја да кажам накратко десетина минути а најдолго 2-3 саати ако сум малце и пивнал алкохол може и да потрае малку повеке
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Acid напиша:
Најкраткиот околу 5 минути, најдолгиот 2 часа и кусур.
Траело и подолго ако има уште 1-2 тури, ама говориме за секс без свршување, така?

Значи, најкраткиот ми беше првиот пат... Најдолгиот ми бил нешто повеќе од два часа. После цели коленици ми беа изљуштени, бев преморен, ми трепереа нозете и испив околу 2 литри пепси.

Не, говориме за секс ин џенерал, не без свршување... Шо има везе ако свршам ако не престанам со секс (сексот не е само пенетрација) и ако продужам после... Нормално, при долг секс, дозволени се мали паузи за дремење, јадење спиење, а и “свиткување по една“ како кај вицешампионот.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.186
Поени од реакции
34.419
Dolphin напиша:
Не, говориме за секс ин џенерал, не без свршување... Шо има везе ако свршам ако не престанам со секс (сексот не е само пенетрација) и ако продужам после... Нормално, при долг секс, дозволени се мали паузи за дремење, јадење спиење, а и “свиткување по една“ како кај вицешампионот.
Секс ин џенерал?

Па од 13 до 20 часот негде... Нормално, имаше и малку „технички“, но неопходни прекини. Е после тоа, навистина осетив презаситеност и паузирав некои 10 дена.
 

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
ја неможам да кажам инџенерал од шо ми беше убаво не видех колку беше саатот коа последен пат направииме пауза знам само дека во 22 веке бееме у кревет а никогаш не ми текна да погледнам у саат знам само последната пауза дека некој заспа па од изнемоштеност морав и јас да заспијам
 

436053

Consigliere
Член од
19 декември 2005
Мислења
860
Поени од реакции
68
Најкраткиот ми беше еден момент(мноооооогу краток момент),дури не знам ни дали може тоа да се нарече секс,онака стај и ооооооо,нешо ми беше љут другар ми ама му помина,ама затоа наредните два дена наплатив за се.
Заклучок-најкраток-1.23 мин.
-најдолг (рачунајки ги и почивките) 2 дена
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Najkratok seks okli 4-5 min a najdolg od 11pm do 5:30 am ....somnogu kratki pauzi od edna cigara :)
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
Најкратко - 3-4 минути.
Најдолго, некаде околу 10-тина часа со мали прекини (мора човек да јаде нешто...)

Инаку, без станување, околу саат-саат и пол.
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Најкратко за 2-3 минути, најдолго ако цениме според критериумите на Dolphin 2 дена!
 
Член од
2 февруари 2006
Мислења
31
Поени од реакции
3
Najkratkiot okolu 5-10 min a najdolgo sto znam otprilika 2 saati negde
 

Carlito Brigante

Хаусмајстор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
844
Поени од реакции
8
Секс ин џенерал. Јак термин.

Најкраткиот:Квики од десеттина минути. Нешто како добро утро драга.
Најдолгиот: половина деноноќие. Млади, неуморни. На крајот, не беше до сексот веќе туку до издржливоста.
 

The_Grim

Acid Nightmare
Член од
22 ноември 2005
Мислења
1.501
Поени од реакции
24
pa so znam...mislam deka najkratkiot dosega mi bil saat i pol...a najdolgiot edno tri i pol....
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
najkratkiot otprilika 5 minuti da se svrshi a najdolgiot :icon_lol: 2 ipol saata :je:
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Најдолгиот....ми трае веќе 6та година.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom