Вашето прво сексуално искуство

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
*аплауз*

Јас уште мала сум за секс, се надевам дека немат некој на форумов шо ја загубил невиноста на мои години..
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
МаРиНа`Ох напиша:
*аплауз*

Јас уште мала сум за секс, се надевам дека немат некој на форумов шо ја загубил невиноста на мои години..
А уствари,колку години имаш?
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
:star::star:
Маринче бе, а видам твој пост овде - одма се шокирам, па прекини мајку му ... :kez:
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
МаРиНа`Ох напиша:
Епа добра си ти.Ќе ти дојде и тебе времето,само немој да заебеш и да го направиш тоа за да бидеш фраерка...еве јас имам 17 и неам у план да го направам ТОА.:je:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
sch00lGirL напиша:
Епа добра си ти.Ќе ти дојде и тебе времето,само немој да заебеш и да го направиш тоа за да бидеш фраерка...еве јас имам 17 и неам у план да го направам ТОА.:je:
:lud: nemas u plan da imas sex u brzo vreme? Ako uspeesh toa da go napravis i izdrzis na potrebite ... svaki ti cast (znam mnogumalku deovjki koi izdrzale poise od svojata 18 godina)
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Zbratko напиша:
:lud: nemas u plan da imas sex u brzo vreme? Ako uspeesh toa da go napravis i izdrzis na potrebite ... svaki ti cast (znam mnogumalku deovjki koi izdrzale poise od svojata 18 godina)
Epa sega znaes edna povekje:je:.Tesko deka nekoj ke mi se vovlece pod gaki u bliska idnina,toa GARANTIRAM:icon_lol:
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
sch00lGirL напиша:
Epa sega znaes edna povekje:je:.Tesko deka nekoj ke mi se vovlece pod gaki u bliska idnina,toa GARANTIRAM:icon_lol:
:kez: Toa ti si znaes, ali idninata e relativna. Mislam deka covek trebada dopushti na momentite koa ke misli deka e spremen togas da go zgrapci momentot ... e sea toane se znae dali ke bide vo bliska idnina ili vo nekoja dalecna idnina.

Postuem :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Море ебете се децаааа, со мене, ебаго. Што да не,. искусен чичо Гарфилд да ви поможи. Ноу стрингс атачтд енд но меошнс инволвд. Сурџикли присајс анд корект.
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Garfield напиша:
Море ебете се децаааа, со мене, ебаго. Што да не,. искусен чичо Гарфилд да ви поможи. Ноу стрингс атачтд енд но меошнс инволвд. Сурџикли присајс анд корект.
Abe Garfild tebe ocigledno to fallee mnoooguuuu sex u zivotov stomse palis vaka :kez: :kez: :kez:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Не бе, имам некоклу крави тука, околу мене, па имам се што ми е требно во моментов, ами, идејата ми беше кога веќе никој не се јави да помогне, онака, волонтерски, јас да бидам тој. Вие другите сте ептем бесчувствителни ебаве, ебаго.
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Garfield напиша:
Не бе, имам некоклу крави тука, околу мене, па имам се што ми е требно во моментов, ами, идејата ми беше кога веќе никој не се јави да помогне, онака, волонтерски, јас да бидам тој. Вие другите сте ептем бесчувствителни ебаве, ебаго.
hehehehehehehehehe Postuem kolegijalnost. stvarno ako nekoj sakada bide izeben obratete se kaj Garfild, onaka volontereski ke vi bide prv!!!
Takov pocetok retko se dobiva nema smisla da go propustite toa :kajg:
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
176
Поени од реакции
0
PAAA , vaka jas imav 17 ona imashe 24 , ne beshe mn losho , ali i ne beshe neshto naj sjajno, ali lugje zdivot i mirisashe na cigari uzasno i me vikashe bebe celo vreme !!! WTF ...... :sekss:
 

gOJDO

Пациент, неизлечив
Член од
4 јануари 2006
Мислења
1.304
Поени од реакции
20
sch00lGirL напиша:
Epa sega znaes edna povekje:je:.Tesko deka nekoj ke mi se vovlece pod gaki u bliska idnina,toa GARANTIRAM:icon_lol:
или глумиш лудило и лажеш, или си многу грда, или си фригидна, или си лезбејка или имаш некаков психички проблем кој погрешно го решаваш:sekss:
 

DACY

DON JUAN
Член од
9 февруари 2006
Мислења
282
Поени од реакции
0
Zbratko напиша:
hehehehehehehehehe Postuem kolegijalnost. stvarno ako nekoj sakada bide izeben obratete se kaj Garfild, onaka volontereski ke vi bide prv!!!
Takov pocetok retko se dobiva nema smisla da go propustite toa :kajg:

Abe zbatko...kakov ebac si ti sto im davas na drugite..uhh..ustavari zaboraviv deka ti si no.1 hahaahaha..epten si drugarcina:) Nego ajde..imas fora uste malku..koga ke dojdam ja ke se fatis pak za nekoj crven krst:) ahahaahah..drugarice i drugovi..vi go prezentiram jebo numero 1 zbratko ... so pocit...karnevaskiot ebac..Dacy:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom