Вадам пари од PayPal

Дискусија во форумот 'Интернет трговија' започната од DonExo, 28 октомври 2018.

 1. Stefan87

  Stefan87

  Член од:
  25 октомври 2013
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  22
  Еве да оставам позитивно мисљење за DonExo, човекот е проверен ми заврши работа за три мали трансакции, парите ги добив за 4 дена на трансакциска сметка.
   
  На gorantuborg и DonExo им се допаѓа ова.
 2. DonExo

  DonExo Apex

  Член од:
  1 ноември 2012
  Мислења:
  334
  Допаѓања:
  187
  Up
   
  На Ron Burgundy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DonExo

  DonExo Apex

  Член од:
  1 ноември 2012
  Мислења:
  334
  Допаѓања:
  187
  Bump
   
  На Ron Burgundy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. gorantuborg

  gorantuborg

  Член од:
  5 октомври 2012
  Мислења:
  1.604
  Допаѓања:
  888
  Exo , perfektna sorabotka , kako so se dogovorime taka i ispadna , bravo brate fala ti mnogu za uslugata :ајнапиво::zver:
   
 5. DonExo

  DonExo Apex

  Член од:
  1 ноември 2012
  Мислења:
  334
  Допаѓања:
  187
  Хах, фала друже :D

  може е вредно само да се напомене дека со @gorantuborg извадивме пари овој пат од Neteller, а не од PayPal.

  Така да, најдов стабилен и сигурен начин како да вадам пари и од Нетелер.
  Доколку некој има заглавено пари таму - пишете ми, ќе средиме работа ;)
   

Сподели преку: