ВМРО - ДПМНЕ - Политичка Партија

 • Креатор на темата Флеш
 • Време на започнување

Добра е листата на пратеници?!

 • Да

  Гласови: 39 18,9%
 • Не

  Гласови: 139 67,5%
 • Така-така (Делумно)

  Гласови: 28 13,6%

 • Вкупно гласачи
  206
Член од
11 октомври 2014
Мислења
2.046
Поени од реакции
1.993

И сега Шу прајме....ги симнаа маските од 1998-2001....сами признаваат а ДПМНЕ -Небањи манипулирет дека ДПА немале врска со учките....
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.779
можит и оваа сабота во 20,30.....нека удрит едно кадро со Чардак
Тој ајван тешко дека ќе се појави. Само пред тастатура е јак. Ќе просере нешто и потоа ќе му удрат бан за да се смири и толку од него.
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.779
lol, ne treba mene nikoj da mi kupi karta jas micko so se parali moze da go kupam ako sakam... ti i komunjarata od oh ste sitna riba...

aj mrsh sega placi deka nikoj ne ve saka i neke da se zamara so vas. isti gomna ste dui/sds/levica...
Рече ропакот од Асралија. Ај сега ој со каро по стритојте и пази да не те чарџа некој полисмен, кенгур еден глуп и неписмен. Барем кирилица да научеше. Ти пари да имаше немаше газот на ДПНЕ секој ден да му го лижеш овде кенгур еден глуп, Оди пуцај коали.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.110
Поени од реакции
11.140
Или на 1 година станал член на форумов или го продал акаунтот на некое дете. Др објаснување нема.
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
1.975
Поени од реакции
2.779
definitivno zivee darkomic, bar od toj zivot da naucheshe nekoj rechnik, ali dimoviot gaz ne zboruva, jbg
А во кој шупак ти во моментов престојуваш? Најверојатно во некој квалитетно усран и одамна не забришан, што и е природна средина за говна како тебе.
 
Член од
20 април 2023
Мислења
961
Поени од реакции
2.339
А во кој шупак ти во моментов престојуваш? Најверојатно во некој квалитетно усран и одамна не забришан, што и е природна средина за говна како тебе.
ohoo namali so glupite smajlinja, sega vekje si vo anger vnesen i si mislish koj e voj koj te znae kakov si vo realniot zivot
 
Член од
11 октомври 2014
Мислења
2.046
Поени од реакции
1.993
 
Член од
12 март 2024
Мислења
400
Поени од реакции
540
vrienje, frshtenje ostavki od clensto davajte venecot i plocata
 

Kajgana Shop

На врв Bottom