Бугарско државјанство (процедура и потребна документација)

Член од
20 мај 2014
Мислења
121
Поени од реакции
58
Член од
30 ноември 2018
Мислења
127
Поени од реакции
244
Ukazzzzzz drugari so potvrda planina Ne cela planeta mi se simna od grbot pozdrav do site
Автоматски споено мислење:

Ukaz 142 nesebicno da spodelam
Кога беше на интервју и од кога на положително? Само со потврда од Струмица? Честито
 
Член од
15 февруари 2021
Мислења
15
Поени од реакции
42
[КУОТЕ = "Ропе., Пост: 9417293, мембер: 135820"]
02.02.2019 потврда од струмице два пати носена
[/ КУОТЕ]
POLOZITELNO ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom