Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА

Долу во линкот ги имате сите информации поврзани со времетраењето и промените на вашите статуси.

  • https://bugarskipasos.blogspot.com/p/statusi.html

    Гласови: 4 50,0%
  • Благодарност до сите кои учествувале во креацијата на блогов.

    Гласови: 4 50,0%
  • Инфо: Го копирате горенаведениот линк и го отварате со вашиот интернет пребарувач.

    Гласови: 0 0,0%
  • За процедура за подигнување преку амбасада подолу линк ,или вратете се на страна 4553.

    Гласови: 0 0,0%
  • forum.kajgana.com/threads/Бугарско-државјанство-процедура-и-потребна-документација.74574/page-4553

    Гласови: 0 0,0%

  • Вкупно гласачи
    8
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
18 септември 2014
Мислења
827
Поени од реакции
746
Ајде уште малце и ние ќе дојдиме на ред што бевме Јан-Фев-Мар 2016 на интервју. Од 12 Декември на положително.
Чул те господ. И јас сум тука некаде. :)
P.S: Честитки до сите што добија укази денеска.
 
Член од
6 март 2018
Мислења
150
Поени од реакции
141
Se potvrdi informacijata na agencijata ukazi ima
 
Член од
28 август 2018
Мислења
134
Поени од реакции
107
Cestitki na site sto denes dobija izvestuvanje za potpisano drzavjanstvo! Ova znaci deka Jotova sepak potpisuva, i nema zastoj sto e dobra vest za site nas sto cekame red za potpis. So srekja na site!
 
Член од
18 април 2019
Мислења
19
Поени од реакции
42
Cela nedela potpisuvaat ili samo odredeni denovi !?
 
Член од
6 јануари 2015
Мислења
1.302
Поени од реакции
1.242
НЕКОЈ МИ ГО РАСИПА ИНТЕРНЕТОТ ПРОКЛЕТИ ХАКЕРИ И ГЛУПА КОМПАНИЈА МЕ НАЈДОЈА БАШ МЕНЕ КЕ СЕ ИСКАРАМ УТРЕ СО СИТЕ,,,,,ТРЕБА ДА СЕ ИМА МЕРА ЗА ЗАЕБАНЦИИ,,,,,КОМПЈУТЕРИТЕ МИ СЕ МНОГУ СТАРИ КЕ ОДАМ ОВА ДА ГО ПРОВЕРАМ КАЈ КОМШИЈАТА ИЛИ НА РАБОТА ТИЕ ИМААТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ И НОВИ КОМПЈУТЕРИ ПА КЕ ПИШАМ АКО ИМА НЕШТО.....
 

Attachments

Член од
12 март 2019
Мислења
26
Поени од реакции
40
Откако ќе му биде издадено декретот и се чини дека копчето закажува состанок за да ги собереш документите, колку е најстариот датум за пикап? Можете ли да резервирате следниот ден или следната недела?
 
Член од
2 октомври 2018
Мислења
217
Поени од реакции
271
НЕКОЈ МИ ГО РАСИПА ИНТЕРНЕТОТ ПРОКЛЕТИ ХАКЕРИ И ГЛУПА КОМПАНИЈА МЕ НАЈДОЈА БАШ МЕНЕ КЕ СЕ ИСКАРАМ УТРЕ СО СИТЕ,,,,,ТРЕБА ДА СЕ ИМА МЕРА ЗА ЗАЕБАНЦИИ,,,,,КОМПЈУТЕРИТЕ МИ СЕ МНОГУ СТАРИ КЕ ОДАМ ОВА ДА ГО ПРОВЕРАМ КАЈ КОМШИЈАТА ИЛИ НА РАБОТА ТИЕ ИМААТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ И НОВИ КОМПЈУТЕРИ ПА КЕ ПИШАМ АКО ИМА НЕШТО.....
Cestito drugar i mene mi olesna. Kolku vreme cekase samo potpis.
 
Член од
31 октомври 2018
Мислења
21
Поени од реакции
31
НЕКОЈ МИ ГО РАСИПА ИНТЕРНЕТОТ ПРОКЛЕТИ ХАКЕРИ И ГЛУПА КОМПАНИЈА МЕ НАЈДОЈА БАШ МЕНЕ КЕ СЕ ИСКАРАМ УТРЕ СО СИТЕ,,,,,ТРЕБА ДА СЕ ИМА МЕРА ЗА ЗАЕБАНЦИИ,,,,,КОМПЈУТЕРИТЕ МИ СЕ МНОГУ СТАРИ КЕ ОДАМ ОВА ДА ГО ПРОВЕРАМ КАЈ КОМШИЈАТА ИЛИ НА РАБОТА ТИЕ ИМААТ ДРУГ ИНТЕРНЕТ И НОВИ КОМПЈУТЕРИ ПА КЕ ПИШАМ АКО ИМА НЕШТО.....
Пушти си од мобилен интернет на пцто можи ќе се оправи :D
btw Честито
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom