Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА

Долу во линкот ги имате сите информации поврзани со времетраењето и промените на вашите статуси.

 • https://bugarskipasos.blogspot.com/p/statusi.html

  Гласови: 4 50,0%
 • Благодарност до сите кои учествувале во креацијата на блогов.

  Гласови: 4 50,0%
 • Инфо: Го копирате горенаведениот линк и го отварате со вашиот интернет пребарувач.

  Гласови: 0 0,0%
 • За процедура за подигнување преку амбасада подолу линк ,или вратете се на страна 4553.

  Гласови: 0 0,0%
 • forum.kajgana.com/threads/Бугарско-државјанство-процедура-и-потребна-документација.74574/page-4553

  Гласови: 0 0,0%

 • Вкупно гласачи
  8
 • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 август 2015
Мислења
1.228
Поени од реакции
1.461
Ajde bes karanje znam deka site se izrevoltirani sepak adekvatna zamena za pale nema potrudete se spisocite da gi kopirame na narednata tema ke pomognam i jas od utre ke kopiram vo slobodno vreme ..... Bes nervozi tuka sne site da si pomagame a ne da si odmagame
 
Член од
11 мај 2018
Мислења
15
Поени од реакции
36
Добро што примети, јас мислев од дополнителна се иде на положително, но сега гледам дека на финална им бил следниот статус. Ќе треба сите тројца да ги префрлам на другата листа (немав искуство со дополнителна и прв пат сега добија промена од таа листа па изгледа грешно го разбрав следниот статус кај нив)

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
sega na stadus „ Finalna“
 

Нuкола

Ганџамен
Член од
24 мај 2005
Мислења
5.222
Поени од реакции
13.224
Ок дечки, после изминати 6 + години, редно време е да се освежиме.

ЛИНК КОН НОВАТА ТЕМА. (<<< КЛИК)

(Оваа тема ќе остане ВИДЛИВА во наредните 3 МЕСЕЦИ! и ќе стои во подфорумот под името -
Бугарско државјанство (процедура и потребна документација) - СТАРА ТЕМА)

/админ
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom