Бричење на влакната околу пенисот и под пазувите

Член од
12 јуни 2016
Мислења
403
Поени од реакции
83
На колку години за прв пат сте ги бричеле влакната под пазувите и околу пенисот?
Дали ги бричете или не? Што мислите за луѓето кои досега никогаш не ги бричеле влакната околу пенисот и под пазувите?
Кога за прв пат ги бричевте имаше ли некакви последици?
 

JimmyFloydBottleBank

Rimtutituki
Член од
29 ноември 2010
Мислења
6.790
Поени од реакции
8.600
Тоа треба да се засече од корен. Со мач бато !!!
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.592
Поени од реакции
2.535
Не се бричам уопште. Само брада кратам чат-пат кога имам време. Пенисот ионака го користам за уринирање само, а под пазуви не се бричам оти не користам ЈСП услуги.
 

AlternativeF

госпожата од втори
Член од
1 мај 2006
Мислења
4.777
Поени од реакции
7.572
Ваква тема веќе постои, ја префрлам оваа во Мода и убавина и нека се спојат двете.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.548
Поени од реакции
1.162
Треба да се употреби срча за најдобар резултат.
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.784
Поени од реакции
7.709
За машките што се бричат мислам сё најлошо!
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.084
Поени од реакции
2.493
Последиците может да се и фатални ако ти се тресит раката, така да внимавај :D
 
Член од
30 јуни 2015
Мислења
304
Поени од реакции
284
Под пазуви на 1-2 месеци, кај другар ми подолу на 6-7 месеци, нозе и раце никогаш не сум бричел а нема ни да бричам, cuz' it's gaaay my niqqaaaaaaa
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
6.419
Поени од реакции
5.157

Јас бричевите и ножиците одамна ги баталив ... купете си и вие ваков Philips Bodygroomer за нешто помалку од 3000 денари од Нептун ... за само пет минути (пред туширање) ќе ве направи гланц од врат па се до пети ... а најефикасен е за бричење околу гениталиите и за под пазувите ... ниту гребаници ниту сецки ниту ништо !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom