Боди билдери со мали пениси има ли надеж ?

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Да и го треснам на марјанчето од 6 колони само 3 броја, па јас сум чисти гениј така да сакаш неможеш. Ништо од седмицата ќе донирав на дилберите. :D
 

Nymphadora

Емоцинално незрело џубре
Член од
2 февруари 2009
Мислења
986
Поени од реакции
1.672
Кој рече дека си глупа немој да имаш такво мислење за себе :) Баш си интересна :)
aww.. за малку не се расплакав.. сега ми е полесно..



кажи како да се оддолжам за комплиментов... blowjob :unsure:???.. не..?!
Не ај..:pos: знам дека ќе се искомплексираш.. греота си.. не те реметам веќе
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Да и го треснам на марјанчето од 6 колони само 3 броја, па јас сум чисти гениј така да сакаш неможеш. Ништо од седмицата ќе донирав на дилберите. :D
Ајде не се нервирај за седмицата, како утеха ќе скратам јас од мојов ке ти дадам малце :)
--- надополнето: 12 октомври 2013 во 20:10 ---
aww.. за малку не се расплакав.. сега ми е полесно..



кажи како да се оддолжам за комплиментов... blowjob :unsure:???.. не..?!
Не ај..:pos: знам дека ќе се искомплексираш.. греота си.. не те реметам веќе
Само можам да ми се згади женски род ако добијам blowjob од тебе, не фала :)
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Не е фер да не издаваш вака (n)
Добро познат спомна дека си 25,75 ама не спомна мерна единица...
Дај допрецизирај оти мислам дека имам добра понуда за тебе :cool:
Еве читајте изворно таму се си има овде само бараме лек, на таа тема шкорпо се си кажа. А богами и си се јавивте и таму.
http://forum.kajgana.com/threads/Зошто-боди-билдерите-имаат-мали-пениси.63852/
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Да седејќи
нема врска поише е у доги положба отколку што седи
--- надополнето: 12 октомври 2013 во 20:24 ---
Ај сеа признај каква танга носиш
Вреќа иам врзано у танга ми бега на сите страни :(
Не сум билдер да можам у танга да го стаам.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
нема врска поише е у доги положба отколку што седи
--- надополнето: 12 октомври 2013 во 20:24 ---


Вреќа иам врзано у танга ми бега на сите страни :(
Не сум билдер да можам у танга да го стаам.
Околу глава си имаш врзано вреќа? толку ли си ружен?
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
Не се мачи, шансите да ми се свиѓаш се смешно мали

:)
Исповед на професионален билдер
By Sebastian Royal

I used to have a very small penis. Only 5.5 inches long and 5 inches around. That is well below the average for fully grown men which is 6.5 inches in length. As a result, I had terrible self-confidence that infiltrated many areas of my life both in and out of the bedroom. My work life, personal relationships, and of course my sex life all suffered because I suffered from "little man syndrome." Not wanting to live my entire life in misery, I did some serious introspection and I came up with three ways to break out of my "small penis blues" and not let it ruin my entire life.
If you have a below-average penis size like I did, here are three steps you can take to start turning things around and reclaim the confidence you need to live a happy, successful life.
Work on your body! That's right, get buff. To quote a line from magazine fitness ads that used to run back in the 1970s, "Muscle up and make out!" Did you know that male bodybuilders are notorious for having smaller-than-average penises? A lot of people believe that it is due to their steroid use, but this is just flat out wrong. First of all, believe it or not, many bodybuilders do not use steroids. I am one of them. Second, while there is no question at all that steroids are hazardous to your health (this is why they are illegal) it is a complete myth that they have any effect on the size of your penis. Yes, they can atrophy your testicles by flooding your body with excess male hormone and rendering your natural production unnecessary, but they don't affect the size of your penis.
The reason so many bodybuilders are not well endowed is because they weren't well endowed before they got into bodybuilding! In fact, a lot of them got into bodybuilding because they weren't well endowed! It was a way for them to do something to give them confidence with the ladies! It works, too.
--- надополнето: 12 октомври 2013 во 20:27 ---
Околу глава си имаш врзано вреќа? толку ли си ружен?
Не на глаучот имам ногаица од хеланка исто и како кондом ја користам.
го молам и биљбиљ да се приклучи кон темава детето мислам дека најде лек си го продужи 3 сантими и батали билдање.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom